Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Изобразительное искусство

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Майкл Бьорд
Зоряна ніч Ван Гога та інші оповіді. Історія мистецтва для дітей

С этой книгой вы совершите увлекательное путешествие по истории изобразительного искусства. Вы узнаете, о чем думали, создавая свои шедевры, первобытный охотник, древнекитайский скульптор, древнеримский художник, багдадский каллиграф, японский гравер, викторианский фотограф. За каждым произведением искусства стоит человек со своей неповторимой судьбой, своими надеждами и разочарованиями, радостями и печалями. На примере самых известных произведений вы увидите, откуда могли черпать вдохновение Андрей Рублев, Леонардо да Винчи, Альбрехт Дюрер, Микеланджело, Кацусика Хокусай, Винсент Ван Гог, Марк Шагал, Фрида Кало, Василий Кандинский, Джексон Поллок и еще 58 великих художников.
< Вернуться к рецензии

Майкл Бьорд : Зоряна ніч Ван Гога та інші оповіді. Історія мистецтва для дітей

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Це - близько семи десятків придуманих історій про витвори мистецтва за останні 40 тисяч років. Тут і прадавні наскельні малюнки, і розписи гробниць фараонів, і мистецтво давніх греків, і сучасне мистецтво 20-21 століть.

При цьому автор не обмежився так званою західною традицією (греки - Відродження - імпресіоністи - сучасне західне мистецтво), а хронологічно показав все значуще (в межах обсягу книжки, яка хоч і не маленька, але і не всеосяжна), що відбувалося в означених хронологічних рамках і в Азії, і в доколумбовій Америці, і в Китаї, і на мусульманському Сході. Це явний плюс книжки.

Історії перекликаються одна з одною, і це ще один плюс, що допомагає вибудовувати синапсичні зв'язки між епохами, творами та митцями.

Мінус - все це вимисел (але про це написано дрібним шрифтом в самому кінці книги, там, де копірайти).

Книга гарно проілюстрована, дає загальний огляд технік, матеріалів та підходів до розуміння твору (це особливо актуально для сучасного мистецтва), а також певні біографічні віхи видатних творців. І це ще один плюс.

Поделиться в Facebook взять код для блога
0/15  = 15
Майкл Бьорд Зоряна ніч Ван Гога та інші оповіді. Історія мистецтва для дітей

С этой книгой читают:
 


Барбара Оакли
Думай как математик: Как решать любые проблемы быстрее и эффективнее
 


Эль Луна
Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему.
 


Борис Анастасьевич Кордемский
Математическая смекалка
 


Кьяртан Поскит
Математика для взрослых. Лайфхаки для повседневных вычислений
 


Майк Байстер, Кристин Лоберг
Быстрый ум: Как забывать лишнее и помнить нужное