Сеть знакомств для любителей книгAndriy Mariyko
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

Читают то же, что и вы:
 
Yuliya Dzhugastryanska

 
Юрій Луценко*

 
Безымянный пользователь интернета

Книги для обмена:
У этого пользователя пока нет книг для обмена
Также в друзьях у:
 
Алексей Мась
Алексей Мась

Andriy Mariyko

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

Художественные (50)Философия, история (3)Бизнес (1)
Обучающие книги (2)Книги о путешествиях (2)

 11..20 21..30 31..40 Ctrl ← 41..50 Ctrl → 51..60 61..70 71..73 
Andriy Mariyko
Академия (1951г)
Академия и Империя (1952г)
Вторая Академия (1953г)

К 12067г человечество в Галактике основывает колоссальную по размерам Империю. Миллионы планет заселены людьми. Но что-то начинает идти не так. Гениальнейший парапсихолог Гэри Селдон первым осознает, что Империя скоро падет, а Галактика погрузится в пучину хаоса. Так оно в скором времени и происходит. Империя начинает медленно двигаться к полному распаду. Начинаются межзвездные войны, а отдаленные миры утрачивают связь с центром Галактики. Но, гению Гэри Селдону есть что противопоставить окончательному упадку человеческой культуры. Он и группа ученых успевают создать специальную "Академию" на планете Терминус, а сам Гэри делает математический просчет. Он активно развивает новую науку (психоистория), с её помощью можно прогнозировать реакцию всего человечества на разные события.

Книга поражает своей масштабностью и актуальностью. Рекомендую всем, даже тем кто не любит научную фантастику.

Айзек Азимов Академия (трилогия)
Andriy Mariyko
ЗУМС – це черговий технотрилер від Макса Кідрука.

В цьому романі розповідається про п'ятирічного хлопчика Тео, в якого під час операції на 36 секунд зупиняється серце. Згодом після операції з хлопчиком починають відбуватись незвичайні явища. Уві снах до нього приходить якась невидана сила. Родина Тео намагається дізнатись що це таке й допомогти хлопцю, але це "невідоме" починає усвідомлювати, що за ним спостерігають.

Сюжет триматиме вас на протязі всієї книги. Деякі події в романі аж занадто стрімкі.

В цілому книга мені сподобалась.

Відчувається творчий розвиток Кідрука, автор прогресує та приємно дивує.

Макс Кідрук Зазирни у мої сни
Andriy Mariyko

Дин Кунц Холодный огонь
Andriy Mariyko
Хто очікує отримати пронизливий до мурашок "ужастик", скажу відразу ця книга не про таке.
Це дуже красива, цікава, загадкова та трохи містична історія!
Історія яка описана в книзі, викликала в мене різноманітні позитивні емоції.
Рекомендую прочитати і зануритися в "Країну розваг".

Події роману розгортаються у парку розваг Північної Кароліни у 1973 році. Девін Джонс (студент університету) влаштовується на літню роботу в Джойленд, для того щоб забути дівчину, яка його нещодавно покинула. Там він зустрічає ворожку, яка передрікає йому, що він зустріне двох дітей - дівчинку у червоному капелюшку і хлопчика з собакою, один з них може "Бачити". Також Девін і його друзі (Том і Ерін), дізнаються, що в парку в будинку з привидами було вбито дівчину, а її привид досі залишається там...

Цитата з роману:
"Коли тобі двадцять один, життя – це карта доріг. Уже в двадцять п’ять ти підозрюєш, що отримав карту догори дригом, у сорок тебе опановує цілковита впевненість у цьому. А на той час, коли тобі виповнюється шістдесят, повірте мені на слово, ти розумієш, що ти, бляха, заблукав."

Стівен Кінг Країна розваг
Andriy Mariyko
Интересная и веселая история, о том как юная и чуточку избалованная ариктократка Елена Кампбель, прежде чем выйти замуж, непременно хочет увидеть такое явление, как зеленый луч. Якобы в момент заката солнца на море можно наблюдать этот загадочный луч. Считается, кто увидит зеленый луч, тот обретет счастье и любовь.

Если коротко, то в этой книге Вы найдете - юмор, приключения, хеппи-энд и прекрасное описание путешествия по Шотландии.

Жюль Верн Зелёный луч
Andriy Mariyko
Эта книга является предыстория событий, описанных в романе «Метро 2033». Написали её поклонники популярного произведения Дмитрия Глуховского. Сюжетная линия согласовывалась непосредственно с Дмитрием. В итоге получилось достаточно качественное произведение. Всем фанам «Метро» рекомендую.

Пысы. В инете встречал достаточно хорошую аудио-версию этой книги.

Drew and Ishtar МЕТРО. Предыстория
Andriy Mariyko
Черговий містичний роман Макса Кідрука з елементами жахів і техно-трилеру.

Головним героєм роману є чотирнадцятирічний юнак на ім'я Марк, який стає свідком загибелі двох своїх ровесників. Після чого з ним відбуваються деякі зміни, особливо на хлопця впливає знайомство з дівчиною, яка приводить його до місця, що зупинилось у часі.

Уявіть, що на планеті Земля існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо НЕ ОЗИРАТИСЯ Й МОВЧАТИ, але насправді це місце зовсім не спокійне і не чудове, там відбуваються незвичні та часом страшні речі...

Макс Кідрук Не озирайся і мовчи
Andriy Mariyko
Холодний Яр — це одна з трагічних та яскравих сторінок визвольної боротьби в Україні.

До 1922 року над Дніпром існувала своєрідна «республіка», яка під українським національним прапором провадила запеклу боротьбу. То були села в околицях Холодного Яру на Чигиринщині.

Тодішня ситуації в країні та нинішня мають багато відмінностей, але мають єдине спільне – російську агресію.

Роман не дає чіткі відповіді, але дає великий поштовх для переосмислення нашого минулого та усвідомлення теперішнього часу.

На мій погляд не варто ідеалізувати події описані в книзі, але варто пам'ятати, що то була жертовна боротьба українського народу за свою державність.

Зустрічав в уанеті аудіо версію цього роману, досить пристойна робота.

Юрій Горліс-Горський Холодний Яр
Andriy Mariyko
фантастический рассказ

Гарри Гаррисон День после конца света
Andriy Mariyko
Крушение засекреченной субмарины, зашифрованная информация, тайна гробницы императора Карла Великого, загадка Антарктиды, интриги высшего руководства, деятельность Аненербе, опасные приключения и множество исторических фактов. Как все это связано? Ответ вы найдете в увлекательном детективе Стива Берри "Язык небес".

Язык небес Стив Берри
 11..20 21..30 31..40 Ctrl ← 41..50 Ctrl → 51..60 61..70 71..73