Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Философия, история

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Володимир Сергійчук
Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи

Маловідомі і невідомі документи, статті і листи організатора УПА "Поліська Січ" в роки Другої світової війни, діяча української політичної еміграції На основі невідомих документів, статей розповідається про життя і діяльність організатора УПА в роки Другої світової війни отамана Тараса Бульби-Боровця. Видання розраховане на всіх, хто цікавиться історією українського національно-визвольного руху

Володимир Сергійчук : Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
dasha
"Пам’ятаймо, що наша боротьба — це боротьба в першу чергу за нашу власну, ні від кого незалежну державу; за правдиву, не фальшовану демократію українських робітників, селян та інтелігенції; за право кожного народу творити свою національну державу на своїй етнографічній території!"
(З листа Т.Бульби-Боровця)
Ймовірно, усі знають та схиляють голови перед героєм української держави, автором Акту проголошення Української Держави Степаном Бандерою, або Андрієм Мельником, затятим націоналістом, організатором формації Січових Стрільців у Києві. Проте не кожен визнає заслуги Тараса Бульби-Боровця, переконаного борця за незалежність, організатора УПА "Поліська Січ", який, позбавлений підтримки лідерів ОУН, твердо боровся за Україну самостійну, вільну, дипломатичну державу, яка була б у згоді та мирі із сусідніми країнами.

Володимир Сергійчук у своїй книзі «Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи» розкриває таємниці часів ВВВ, спираючись на реальні факти, документи та інші писемні пам'ятки, які, до речі, збирав сам протягом багатьох років. На основі таємних листів, документів,підписаних Боровцем, наказів, листівок, партизанських доносів автор розставляє усі крапки над «І» , роз ‘яснює суперечки між проводами ОУН, пояснює непричетність «Полісської Січі» до кровних розправ з мирним людом та показує отамана як людину з гарячим серцем, ясним розумом і непохитною вірою у щасливе майбутнє рідної країни.

Книгу В.Сергійчука обов’язково треба прочитати не лише через силу-силенну цікавих таємних фактів історії нашої держави, а й через те, що Тарас Бульба-Боровець був людиною, яка, не зважаючи на тиск гітлерівських псів і більшовиків, все одно йшла до своєї мети.
Тож, якщо у вас буде в руках ця книга – знайте:випускати її, не прочитавши – велика помилка. Звичайно, може здатись, що 800 сторінок – ну дууууже багато. Та, занурившись у світ націоналістичної боротьби, розкривши безліч таємниць ВВВ, взявши багато корисного для себе від цієї великої людини, ви й не помітите цього обсягу. А головне - у жодному підручнику з історії такого не напишуть, а отже історія відкриється для вас зовсім по-новому:)

Поделиться в Facebook взять код для блога
18/28  = 46
Володимир Сергійчук Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи
Мирослава Левкун
Тарас Бульба-Боровець – це не просто діяч українського повстанського руху часів Другої світової війни і засновник УПА «Поліська Січ», а й людина з гарячим серцем, ясним розумом і непохитною вірою у щасливе майбутнє рідної країни. Його наполегливість і бажання вибороти незалежність для такої любої йому України не може залишити байдужим жодного. І не зважаючи на тиск гітлерівських псів і більшовиків, які вже й з глузду посходили на сталінській ідеології, та на відсутність хоча б якоїсь підтримки з боку бандерівців, він все одно йшов до своєї мети.
Підтвердженням цих слів є книга Володимира Івановича Сергійчука – доктора історичних наук, директора Центру українознавства, професора Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка , академіка АН ВШ України – під назвою «Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи». Це видання містить не лише власні думки і плани діяча повстанського руху, які перетворили б книгу на так званий особистий непідтверджений фактами щоденник героя, а й офіційні документи, інформаційні листи, агентурні донесення, повідомлення радянських партизанів, польських і німецьких спецслужб і протоколи НКВС, що надає опису такої постаті, як Бульба-Боровець правдивості та достовірності. Усі ці документи, які до цього часу були строго засекречені, збирав на протязі довгого часу Володимир Сергійчук, створивши 800-сторінкову збірку, що може розповісти про події Другої світової війни більше, ніж будь-який підручник з історії.
У книзі також є докази того, що бульбівці аж ніяк не були причетні до розстрілів євреїв, тобто їх руки не були заплямовані кров*ю невинних людей. Вони намагались об*єднатись з ОУН-Б, та, на жаль, не все так сталося, як гадалося. Степан Бандера не йшов на компроміс із Боровцем і не бажав прислухатись до нього. А той в свою чергу запитував Бандеру: «За що Ви боретеся? За Україну чи ОУН? За українську державу чи за диктатуру в тій державі? За український народ чи тільки за свою партію?», але так і не почув відповіді…
Подані документи зображують Бульбу-Боровця не лише, як чудового командира, а також як далекоглядного політика і талановитого публіциста. У цій людині було зосереджено надзвичайно багато позитивних якостей, яких повинен навчитись кожен.

Припадають до душі його слова з листа : «Пам’ятаймо, що наша боротьба — це боротьба в першу чергу за нашу власну, ні від кого незалежну державу; за правдиву, не фальшовану демократію українських робітників, селян та інтелі¬генції; за право кожного народу творити свою національну дер¬жаву на своїй етнографічній території!»

Цю книгу варто прочитати кожному. Адже я впевнена кожному цікаво дізнатись про великі вчинки великої людини.

Поделиться в Facebook взять код для блога
12/28  = 40
Володимир Сергійчук Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи
Юрій Луценко*
Підкріплена документами розвідка одного з лідерів антирадянської партизанки на Поліссі.

Позначка автора резенції для цієї книги:
"+­­­­" - позначає просто добру книжку

Поделиться в Facebook взять код для блога
16/19  = 35
Володимир Сергійчук Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи

С этой книгой читают:
 


Василь Ковальчук, Лідія Стойкова
Злочини без кари
 


Ярослав Федорчук
Волинянин. Книга друга. Напередодні
 


Фазиль Искандер
Сандро из Чегема
 


Брокгауз
Історія Німеччини
 


Джеффри Риган
Коллекция исторических курьезов