Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Философия, историяПоделиться в Facebook
В. Георгієвська, Н.Сидоренко
Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ — початок

В. Георгієвська, Н.Сидоренко : Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ — початок

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Anastasia Adamant
Книга «Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ — початок ХХ ст.)» В.Георгієвської та Н.Сидоренко - це монументальна праця з дослідження історії рекламно-довідкової преси на теренах Східної України. Книга призначена як навчальний посібник для студентів, що навчаються за спеціальністю журналістика. Проте не можна не зазначити, що це справжнє наукове видання, у якому автори глибоко досліджують рекламну пресу. Але незважаючи на це, стиль викладу зрозумілий і не складний для сприйняття. До того ж, книга насичена ілюстративним матеріалом. Автори подають приклади рекламних оголошень, перших видань, зображення важливих постатей тощо.
Книга розділена на дві тематичні частини: перша переважно присвячена історії рекламної періодики, побудові рекламних оголошень тощо, а друга – огляду поділених тематично груп рекламно-довідкової преси. У книзі загалом дуже докладно розбирається основні принципи рекламних видань і реклами загалом, підтверджені яскравими прикладами, що дає змогу читачу отримати хоч мінімальне уявлення про старовинні видання. У Додатках наводяться приклади редакційних, рекламних статей, рекламних оголошень тощо.
Книга буде корисною для будь-кого, хто цікавиться журналістицько-рекламницькою діяльністю, навчається на спеціальностях, пов’язаних з журналістикою і рекламою, чи працює у цій сфері.

Поделиться в Facebook взять код для блога
13/31  = 44
В. Георгієвська, Н.Сидоренко Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ — початок
Marco Chase
Тема книги «Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ - початок ХХ ст.)» актуальна і в наш час. Автори глибоко вивчають теоретичні і практичні основи рекламної преси, узагальнюючи та аналізуючи їх.
Тематично книга розділена на дві частини:
перша присвячена історії рекламної періодики, складникам рекламного повідомлення, графічним компонентам, тощо. До речі, історію рекламної преси авторки розглядають з моменту зародження преси. Тобто вони ігнорують передісторію реклами: їх цікавить власне рекламна журналістика.
друга – поділу рекламно-довідкової преси на групи, а саме: торговельно-промислова, сільськогосподарська, квартирна, шлюбна, театральна, медична та інші.
Незважаючи на складність та багатогранність теми, обраної авторками, книга легка на сприйняття навіть для пересічного читача.
Праця щедро проілюстрована. Я не знайшов точної кількості ілюстрацій, але з одного погляду видно - вдосталь. Саме таким має бути видання з історії журналістики. Але, як на мене, у книзі фото розміщені без прив’язки до тексту. А це не зовсім зручно.
Також робота містить додатки: приклади рекламних оголошень, редакційних, рекламних статей, перших видань, тощо. Книжка збагачена навчальними елементами: тут і запитання для контролю знань, і перелік тем для рефератів, тестові завдання і термінологічний словник.
Звісно, основна аудиторія книги – студенти-журналісти. Але книга сподобається і тим, хто
просто цікавиться рекламною пресою. А такі, і я не жартую, існують.

Поделиться в Facebook взять код для блога
16/24  = 40
В. Георгієвська, Н.Сидоренко Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ — початок

С этой книгой читают:
 


Олександр Гаврилюк
Таємниці минулого козацької Лисянки
 


Александр Горобец
Босиком по битому стеклу
 


Ричард Бах
Иллюзии