Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Фантастика и фэнтези

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Макс Кідрук
Твердиня

«Твердиня» — другий трилер та восьма художня книга українського письменника й мандрівника Макса Кідрука. Роман написаний у жанрі психотрилер/пригодницький трилер[1]. Одного з головних героїв автор змалював з себе. Компанія з п'ятьох студентів Королівського технологічного університету Стокгольма, яка складається з українця Левка Бартоша (Лео), росіянина Семена Твардовського (Сьоми), американця Ґрема Келлі, чеха Яна Фідлера та японки Сатомі Хігенорі, не може вирішити куди податись їм на канікулах. Почувши суперечку Лео і Сьоми в пабі Стокгольму, старий художник Ґуннар Іверс, запрошує хлопців до себе додому, де хвилюючись і поспішаючи, розповідає про цивілізацію інків, про руїни, які деякими істориками випадково приписуються цій цивілізації, і котрі за своєю технологічністю ніяк не могли бути побудовані ними. Художник також переповідає легенду про загублене місто Паїтіті, показує розмиту фотографію невідомих руїн у сельві та дає карту, намальовану від руки і яка нібито веде до того місця. Після деяких вагань хлопці вирішують податися на пошуки інкської твердині[1][2]. Ґуннара Іверса, який розповів про Паїтіті хлопцям, звіряче вбивають в майстерні. Але не знаючи про це, компанія вирушає в Перу, на зустріч невідомому

Макс Кідрук : Твердиня

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Andriy Mariyko
Чудернацькі історії, неймовірні пригоди, пошуки скарбів, містика, жахи, трохи гумору – все це Ви знайдете в новому романі Макса Кідрука «Твердиня».
П'ятеро друзяк збираються в Перу на пошуки міфічного золотого міста інків Паїтіті. Згодом цікава подорож перетворюється в неймовірні випробування.
Щоб проникнутись атмосферою книги рекомендую переглянути офіціний буктрейлер – www.youtube.com/watch?v=22QD5art2ZA

Рекомендую!

P.S. розпиваючи пивко з друзяками в барі ніколи не слухайте дивні історії загадкових та пристаркуватих шведів, а тим паче не беріть у них ніяких карт :).

Поделиться в Facebook взять код для блога
14/44  = 58
Макс Кідрук Твердиня

С этой книгой читают:
 


Макс Кідрук
БОТ-2. Гуаякільський парадокс
 


Сергей Тармашев
Наследие
 


Тони Парсонс
Man and Boy, или Мужчина и мальчик
 


Ричард Бренсон
К черту все! Берись и делай! (полная версия)
 


Грегори Дэвид Робертс
Шантарам