Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Философия, история

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
МАРК ДЖ. КОНВЕРСІНО
Спільна війна. Провал операції «Френтік», 1944–1945

Книжка присвячена маловідомим сторінкам Другої світової війни — радянсько-американській операції, в ході якої базовані на полтавських аеродромах американські бомбардувальники проводили масовані напади на об’єкти Німеччини та її союзників. Ініціатори операції «Френтік» планували завдати нищівного удару по гітлерівській воєнній машині, вражаючи цілі в глибокому німецькому тилу, відволікаючи Люфтваффе від висадки десанту в Нормандії та забезпечуючи додаткове повітряне прикриття для Червоної армії, що з боями просувалася на захід. Американські стратеги також сподівалися, що ця операція зміцнить стосунки з СРСР і переконає вічно настороженого Сталіна дозволити американцям використовувати радянські авіабази в Сибіру для війни проти Японії. Проте все сталося не так, як гадалося. Дослідження яскраво описує одну з найбільших «втрачених можливостей» тієї війни та показує, як навіть найкращі плани зазнають краху через політику, швидкоплинність подій та суперечливі національні світогляди. Автор МАРК ДЖ. КОНВЕРСІНО — майор Військово-повітряних сил США, професор історії та теорії військової авіації Школи перспективних авіаційних досліджень, авіабаза «Максвелл», Алабама, США.
< Вернуться к рецензии

МАРК ДЖ. КОНВЕРСІНО : Спільна війна. Провал операції «Френтік», 1944–1945

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Юрій Марченко
"Разом проти спільного ворога" - на повідомлення про прибуття до України армійських американських підрозділів наклалася новина про книжку, присвячену бойовим діям американських бомбардувальників, базованих в Україні.
Мало хто чув про цю сторінку минулої війни - а понад рік довкола Полтави базувалися американські частини - зі зброєю, джазом і ... туалетним папером, таким придатним на самокрутки.
Книжка приваблює легким стилем та увагою не лише до маловідомих воєнних операцій, а й дрібниць співжиття ідеологічних противників.
kis.prom.ua/p88825833-splna-vjna-proval.html

Поделиться в Facebook взять код для блога
7/12  = 19
МАРК ДЖ. КОНВЕРСІНО Спільна війна. Провал операції «Френтік», 1944–1945

С этой книгой читают:
 


Алексей Никитин
Victory Park