Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Философия, история

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Не сподівайтеся позбутися книжок
Еко Умберто, Кар’єр Жан-Клод

«Не сподівайтеся позбутися книжок» - це не погроза сучасних європейських інтелектуалів Умберто Еко та Жан-Клода Кар’єра, а іронічне застереження, оперте на досвід тривалого книгокористування. Життя серед давніх і сучасних видань, пошуки інкунабул, епізоди випадкового успіху чи несподіваної втрати, ретельність добору власних книгозбірень постають в бесіді, до якої хочеться долучитися – часом посмішкою, часом реплікою. Читач-книголюб не лишиться пасивним спостерігачем, бо все, що обговорюється в діалозі, так чи інак заторкує і його власне ставлення до написаного, виданого, обговореного й оціненого.

Не сподівайтеся позбутися книжок : Еко Умберто, Кар’єр Жан-Клод

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Валерій Пекар
Уявіть собі, що вам випадково пощастило опинитися в одній кімнаті із двома старими джентльменами — професорами, письменниками, ерудитами, бібліофілами, знавцями літератури, поціновувачами і збирачами старих книжок, але водночас знавцями і прихильниками новітніх технологій. І ви маєте змогу послухати їхню розмову, насичену гумором, алюзіями до класики і сучасності та влучними зауваженнями про все на світі. Якщо вам то байдуже, ця книжка не для вас. Але якщо ви такий самий любитель книжок, літератури та історії, то ви будете, тамуючи подих, слідкувати за бесідою з її часом плавною течією, часом раптовими поворотами, насолоджуючись самим фактом присутності при зустрічі метрів і ледве не фізично побоюючись зіпсувати її плин своїм невчасним кахиканням із куточку.

Ця книга є зразком саме такого жанру. Два ґранди, Умберто Еко та Жан-Клод Кар’єр, італієць та француз, міркують про долю книги, тексту та літератури, а Жан-Філіп де Тоннак м’яко спрямовує цю розмову та ретельно все записує, аби донести нам із вами.

Обов’язково налийте собі легкого червоного вина або філіжанку кави, бо інакше зіпсуєте читання. Вимкніть телефон і сховайте годинник. Інакше ви не відчуєте Вічність, заховану між сторінками книг.

Важко уявити, що це видання набуде популярності у країні бідності, війни та економічного спаду, засилля шансону і телебачення. Водночас важко уявити, що воно не знайде свого читача, так само закоханого у книги. Тому хочеться проспівати хвалу редакторам, перекладачам і видавцям, що зважилися на це.

Поделиться в Facebook взять код для блога
18/128  = 146
Не сподівайтеся позбутися книжок Еко Умберто, Кар’єр Жан-Клод

С этой книгой читают:
 


Роберт Таунсенд
Сломай систему! Лекарство от управленческой изжоги
 


Владимир Тарасов
Технология жизни: книга для героев
 


Ярослав Грицак
Життя, смерть та інші неприємності
 


Эрик С. Райнерт
Как богатые страны стали богатыми, и почему бедные страны остаются бедными
 


Ицхак Адизес
Управление жизненным циклом корпорации