Сеть знакомств для любителей книг


Книжная Баннерная Сеть
Философия, история

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Дід Свирид
Історія України від Діда Свирида, т. 1

Том перший книги «Історія України від діда Свирида» українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім’ям «Свирид Опанасович». Книга написана у стилі, найбільшим наближенням за подібністю до якого є Всесвітня історія в обробці «Сатирикону». Однак, авторське викладення матеріалу відрізняється більш науковим ставленням до історичних деталей, глибиною аналізу причинно-наслідкових зв’язків, тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто просто цікавиться історією, а й для учнів і студентів. Особливістю авторського жанру є оживлення історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. Том перший охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року.

Дід Свирид : Історія України від Діда Свирида, т. 1

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Игорь Федорец
Отримавши авторський екземпляр із підписом Діда Свирида, просто не міг не прочитати «Історію» позачергово :)

В школі я взагалі-то історію не любив. Зараз вона мені цікава, але не часи давньоруських князів, не кажучи вже про трипільську культуру. Тому перший том «Історії» розкривав трохи насторожено. Уявіть моє здивування, коли я в першу ж ніч не міг заснути і прочитав більше сотні сторінок, чого зі мною давно не траплялося.

Про князів, що воювали Візантію та хозарів, про сарматів і інших готів, антів та трипільску культуру ви прочитаєте вже самі. Додатковий бонус - насолодитись анекдотичними діалогами з минулого і уявним спілкуванням історичних постатей фейсбук-стайл.

Але головний діамант книги – це намальований Дідом образ українського народу, його духу. Дід передає його такими меткими і влучними характеристиками, як пише свою знамениту «Суть собитій». Такі характеристики як природня зневага до влади та здатність вирішувати складні державні проблеми спільнотою «небайдужих громадян» зараз близькі всім нам.

Читаймо. Шануймося. А Діду Свириду – подяка!

Поделиться в Facebook взять код для блога
7/118  = 125
Дід Свирид Історія України від Діда Свирида, т. 1
Ruslan Zhmachenko
Прекрасна книга.
Змушений визнати, що ніколи добре не знав історію своєї країни, та й взагалі не цікавився історією. Сама дисципліна і у школі, і в університеті викликала лише нудьгу.
Серія книг від відомого блогера діда Свирида (сподіваюсь, що це таки буде серія) дає мені змогу у веселій та невимушеній обстановці вивчити історію України від найдавніших часів до сьогодення.
Звичайно, не варто вважати цю книгу чисто підручником з історії. Скоріше, це художня книга з історичними фактами. Більшість причинно-наслідкових зв'язків описані у гумористичному стилі, що буде недоліком для суворого науковця і суттєвою перевагою для тих, хто дрімав під час історії у школі (як я, наприклад).
Варто зазначити, що книга написана в контексті сучасної ситуації на сході України. Прадавні країни, які існували на території Росії, описуються дикими та відсталими. Автор дозволяє собі відверто глузувати над Хазарським каганатом та проросійськими поглядами на історію Русі. Але не думаю, що через це книжка стає менш значимою, — в сучасному світі не існує жодної книги з історії, що була б написана поза політичним контекстом.
Прекрасна книга.

Поделиться в Facebook взять код для блога
6/48  = 54
Дід Свирид Історія України від Діда Свирида, т. 1
Andriy Mariyko
Том перший (Книга перша) Історія України охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року.

Головною перевагою цієї книги на мій погляд є доступність викладеного матеріалу, до того ж автор оживляє історичних героїв за допомогою діалогів, описує їх міркування, тим самим наштовхує читача ще до більш глибокого аналізу.

Усі небайдужі громадяни гадаю залишаться задоволенні! ;)

Поделиться в Facebook взять код для блога
3/43  = 46
Дід Свирид Історія України від Діда Свирида, т. 1

С этой книгой читают:
 


Стивен Р. Кови
7 навыков высокоэффективных людей
 


Кэтрин Кроуфорд
Французские дети не капризничают
 


Энди Вейр
Марсианин
 


Джошуа Фоер
Эйнштейн гуляет по луне
 


Гай Кавасаки
Стартап