Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Надійка Гербіш
Теплі історії до кави

У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів. Герої цих історій — прості жителі звичайних містечок, загублені, знайдені, закохані, замислені, умільці надихати й такі, що за клапоть натхнення готові поділитися останньою філіжанкою кави — хоча, що тут казати, вони готові ділитися своєю кавою й просто так. Вони щирі й справжні: пестять своїх котів, їздять на велосипедах, приймають гостей, печуть пиріжки й відсилають листівки, слухають вуличних музикантів і малюють маршрути на поторсаних картах. А ще у кожного з них є старі, улюблені горнятки, на дні яких і збереглися ці історії.
< Вернуться к рецензии

Надійка Гербіш : Теплі історії до кави

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
OlyaTrn
Коли брала цю книжку,бібліотекарка трохи скептично сказала: "Так собі, твір на вільну тему". Тому нічого особливого не чекала.
Але "Теплі історії до кави" мене таки зачепили. Це дійсно коротенькі історії, а часом просто замальовки: дощового дня, прийнятого рішення, настрою.

Мені сподобались герої, були зрозумілі їх переживання і настрої. Може деякі історії занадто мелодраматично, але їх меншість.

Ця книга мені нагадує блокнотик з замальовками олівцем людини, яка подорожує світом і вміло спостерігає за оточуючими.

Рекомендую читати в неділю зранку, коли всі сплять. І звичайно, із кружкою кави.

Поделиться в Facebook взять код для блога
2/8  = 10
Надійка Гербіш Теплі історії до кави

С этой книгой читают:
 


Алексей Мась, Марьяна Онысько
Секреты интернет маркетинга
 


Том Демарко, Тимоти Листер
Человеческий фактор. Успешные проекты и команды
 


Христя Слободян
Диво-пристрої для щойно-мам