Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Самоменеджмент

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Чарлз Дахігґ
Сила звички: чому ми діємо так а не інакше в житті та бізнесі

Тепер ви точно дізнаєтесь, як змінити свої звички, - як змусити себе менше їсти, ходити в спортзал, не курити, не дратуватися на близьких, ефективно працювати (що там ще у вас в списку?). Це не просто і не швидко. Але можливо. Чарлз Дахігг показує, як утворюється закостеніла звичка. Що саме в "звичкою" змушує вас чинити так, а не інакше. І що значить "мати волю". Ви зможете відшукати "гвинтики" звичного для вас способу дій і підкрутити їх - щоб утриматися від звичної реакції, відчути себе господарем над собою. А ви знали, як змінюють звичку групи людей? Як, наприклад, цілу країну привчили чистити зуби? Або що формування звички в чомусь незначному - ну, наприклад, прибирати ліжко вранці - кардинально перебудовує спосіб життя в цілому. До бізнес-компаніям це, до речі, теж відноситься. Звичка заважає, але звичка і рятує. Просто сьогодні наука знає про звички то, про що півстоліття тому не можна було навіть і подумати.
< Вернуться к рецензии

Чарлз Дахігґ : Сила звички: чому ми діємо так а не інакше в житті та бізнесі

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Ruslan Shevchenko
Переклад https://en.wikipedia.org/wiki/The_Power_of_Habit, досить непоганий. Зміст - опис нейрологічного циклу формування, закріплення та зміни звичок. Після прочитання мимоволі починаєшь експериментувати зі змінамі своїх звичок (не знаю - наскільки це надовго). У цілому - раджу.

Поделиться в Facebook взять код для блога
4/12  = 16
Чарлз Дахігґ Сила звички: чому ми діємо так а не інакше в житті та бізнесі
Ruslan Shevchenko
Переклад https://en.wikipedia.org/wiki/The_Power_of_Habit, досить непоганий. Зміст - опис нейрологічного циклу формування, закріплення та зміни звичок. Після прочитання мимоволі починаєшь експериментувати зі змінамі своїх звичок (не знаю - наскільки це надовго). Ще цікава ідея - існування аналогу "звичок" у організацій та схожі методи їх коррекції. У цілому - раджу.

Поделиться в Facebook взять код для блога
6/9  = 15
Чарлз Дахігґ Сила звички: чому ми діємо так а не інакше в житті та бізнесі

С этой книгой читают:
 


Лесь Подерв'янський
Таинственный амбал
 


Ласло Бок
Робота рулить
 


Джон Дербишир
Простая одержимость
 


Дэн Сенор, Сол Сингер
Нация умных людей. История израильского экономического чуда / Start-up nation
 


Майкл Льюис
Flash Boys. Высокочастотная революция на Уолл-стрит