Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБСПоделиться в Facebook
Юрій Винничук
Цензор снів

Юрій Винничук : Цензор снів

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Валерій Пекар
Після виходу у 2012 «Танґо смерті» Юрія Винничука вже нема питання, хто є найвидатнішим українським романістом. Залишалося чекати на наступний твір. Аж ось його було нещодавно презентовано на Форумі видавців. Будете поруч із книжковим магазином, не проминайте.

Література виникла колись як оповіді про великих людей у величних обставинах. ХХ сторіччя не залишило нікому шансу сховатися від великих подій, тож історія навіть маленької людини може стати величним епосом. Роман пропонує дві такі історії, пов’язані між собою раптовими зустрічами героїв та їхнім спільним оточенням. У смертельно небезпечних подіях Другої світової війни кожен із них намагається жити за своїми принципами або ж пристосовувати принципи до життя. Ламати обставини заради кохання чи припасовувати кохання до обставин. Міняти господарів, ідентичність, мову і професію. Залишатися собою, міняючи світ під себе або себе під світ. Дві дуже схожі і водночас дуже різні історії. Важко розповісти більше, не порушуючи інтриги щодо сюжету.

І ще цей роман, як і попередній — про міжвоєнний Львів, втрачений і незабутній, багатомовний і багатонаціональний, чепурний і примхливий, батярський й аристократичний. Повернення туди неможливе, але пам’ять про нього жива, поки є люди, що читають ці романи. Одне знаю точно: тепер стане більше туристів у ресторації готелю «Жорж»…


Поделиться в Facebook взять код для блога
21/83  = 104
Юрій Винничук Цензор снів

С этой книгой читают:
 


Роберт Таунсенд
Сломай систему! Лекарство от управленческой изжоги
 


Владимир Тарасов
Технология жизни: книга для героев
 


Ярослав Грицак
Життя, смерть та інші неприємності
 


Эрик С. Райнерт
Как богатые страны стали богатыми, и почему бедные страны остаются бедными
 


Ицхак Адизес
Управление жизненным циклом корпорации