Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Художественные

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Левкова Анастасія
Старшокласниця. Першокурсниця

У житті Лілії — переламний період: завершення школи та вступ в університет. У цей час відбувається стільки всього: кохання й «сотворення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування — передусім у собі, але врешті-решт прийняття себе та інших такими, як вони є. Це час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя; коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе її громадянкою... Тільки все це відбувається не зараз — Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони та комп’ютери вважали розкішшю. Про те, як це — бути підлітком на початку 2000-х, читай у щоденнику Лілії Маринник.

Левкова Анастасія : Старшокласниця. Першокурсниця

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Книжка не обтяжена динамічним сюжетом - вона є щоденником, який охоплює проміжок між 15 та 18 роками звичайної дівчинки з провінційного неназваного міста.

Здавалось би, що там може бути, суцільна любов-морков? Не так.

Звичайно, є й таке, але реалізація теми - досить специфічна. Саме кохання не домінує в щоденнику, а крім того - воно скоріше теоретичне, ніж рефлексія на основі реальних подій. І да, тема сексу в книзі не розкрита, а чи добре це і чи достовірно - хай вирішує кожний читач для себе окремо.

Дівчина, хоча і не інтровертизована, спілкується, соціалізується, але з точки зору щоденника вона досить багато и досить глибоко замислюється над "складними" темами: майбутнє країни, політичні орієнтири для України, патріотизм, справжність, важливе та другорядне.

Крім того, велика частина книги присвячена роздумам про вибір майбутньої професії, вибір виша, способи підготовки та вступу. В цьому смислі це - рекламний буклет Могилянки (куди, в решті решт, головна героїня і вступає).

Чи інтересно читати? Да. Книга дає багато різноманітних приводів поговорити із підлітками на важливі теми, при цьому як би відсторонено (проективна технологія - говоримо про Лілю, а насправді обговорюємо те, що важливе для нас). В цьому смислі книга - безцінна збірка інформаційних приводів. Тому вкрай рекомендовано читати її спільно із підлітками.

Поделиться в Facebook взять код для блога
3/8  = 11
Левкова Анастасія Старшокласниця. Першокурсниця

С этой книгой читают:
 


Барбара Оакли
Думай как математик: Как решать любые проблемы быстрее и эффективнее
 


Эль Луна
Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему.
 


Борис Анастасьевич Кордемский
Математическая смекалка
 


Кьяртан Поскит
Математика для взрослых. Лайфхаки для повседневных вычислений
 


Майк Байстер, Кристин Лоберг
Быстрый ум: Как забывать лишнее и помнить нужное