Сеть знакомств для любителей книг


Книжная Баннерная Сеть
Самоменеджмент

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Крістенсен Клейтон, Олворт Джеймс, Діллон Карен
Як ви збудуєте своє життя?

Ця книжка – спроба крізь призму бізнес-ідей показати можливості для досягнення цілей, які ставить перед собою кожна людина: побудова кар’єри, щасливі сімейні стосунки, гармонійне виховання дітей. Автори не обмежуються загальними теоріями, а на конкретних прикладах розглядають стратегії для досягнення успіху. «Як ви збудуєте своє життя?» − книжка для тих, хто хоче знайти відповідь на важливі життєві питання та готовий брати на себе відповідальність за отримані результати.

Крістенсен Клейтон, Олворт Джеймс, Діллон Карен : Як ви збудуєте своє життя?

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Книга про фундаментальні речі: принципи, місію, цілі... Про важливі рішення, які приймаються непомітно, але впливають на безкінечний ланцюг наступних рішень і подій.

Професор Гарвардської школи бізнесу на цей раз розповідає не про іновації, а про те, як зробити ваше життя схожим на те, що ви хотіли побудувати. В оригіналі, доречі, в назві замість "побудувати" використано "виміряти", і це слово більш точне, на мій погляд. Бо книга розповідає саме про метрики, якими кожен із нас вимірює ступінь своєї успішності, і принципи, які кожен з нас свідомо чи несвідомо закладає в основу щоденних рішень...

Де-які з цих рішень (іронія в тому, що неможливо заздалегідь впізнати судьбоносне рішення, всі вони в момент прийняття виглядають цілком буденно) впливають на те, ким ви станете, яким ви станете, ким себе оточите, що будете віддавати цьому світові і як, і що отримаєте від нього.

Дуже корисна і глибока книжка, захована в невеличкий формат і досить непрезентабельну обкладинку. Настійливо раджу і дорослим, і підліткам.

Поделиться в Facebook взять код для блога
4/17  = 21
Крістенсен Клейтон, Олворт Джеймс, Діллон Карен Як ви збудуєте своє життя?

С этой книгой читают:
 


Барбара Оакли
Думай как математик: Как решать любые проблемы быстрее и эффективнее
 


Эль Луна
Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему.
 


Борис Анастасьевич Кордемский
Математическая смекалка
 


Кьяртан Поскит
Математика для взрослых. Лайфхаки для повседневных вычислений
 


Майк Байстер, Кристин Лоберг
Быстрый ум: Как забывать лишнее и помнить нужное