Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Эрих Мария Ремарк
Три товарища

Самый красивый в двадцатом столетии роман о любви... Самый увлекательный в двадцатом столетии роман о дружбе... Самый трагический и пронзительный роман о человеческих отношениях за всю историю XX столетия.
< Вернуться к рецензии

Эрих Мария Ремарк : Три товарища

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Natalia Vilchynska
Все, генштальт закрито! Дуже давно, років десять назад, я записала в свій список для обов’язкового прочитання «Три товариші» Еріха Марія Ремарка. Я була ознайомлена з романом ще зі шкільних часів, але, здається, лише із уривками. Щоразу, коли зустрічала цитати з твору, пригадувалося бажання прочитати його уважно, із насолодою. Я дуже поважаю слово Ремарка і мені завжди здавалося, що у цьому романі я знайду щось надзвичайне.
Врешті-решт, я подарувала цій книзі тиждень свого часу, вільного від роботи та сну. І цей тиждень був схожий на якийсь енергетичний сеанс очищення. Сильного напруження та небувалого розслаблення. Повернення до усвідомлення базових цінностей. До метафоричного мислення та буття. До творчості та спалахів фантазій та ідей.

Ну, скажіть, як їм, класикам, вдавалося писати так просто, але наповнено, так гармонійно вплітати реальність в сюжет? Що, коли читаєш книгу, ніби сідаєш в машину часу та переносишся в той страшний післявоєний час, ходиш всюди за трьома товаришами та Пат, і не заважати їх розмовам та думкам. Все бачиш, чуєш, відчуваєш, але залишаєшся невидимим, як вітер із майбутнього.

Поделиться в Facebook взять код для блога
1/8  = 9
Эрих Мария Ремарк Три товарища
Ruslan Zhmachenko
Очень тяжелая книга.

Мастерство Ремарка проявляется в полной мере когда буквально на каждой странице ждешь трагедии, которая в корне поменяет сюжет. Такое ощущение, что читаешь сидя на пороховой бочке. Но ничего не происходит, сюжет продолжает мерно протекать, убаюкивать и местами слегка покалывать.

Все самое главное происходит на последних 30 страницах. Концовка книги - как будто тебя самого медленно режут ножом без наркоза. Последняя страница прямо физически причиняет боль.

Мне интересно, человек с нормальной психикой смог бы написать настолько болючую книгу?

Поделиться в Facebook взять код для блога
1/4  = 5
Эрих Мария Ремарк Три товарища

С этой книгой читают:
 


Дід Свирид
Історія України від Діда Свирида, т. 1
 


Стивен Р. Кови
7 навыков высокоэффективных людей
 


Энди Вейр
Марсианин
 


Эшли Вэнс
Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє
 


Генри Форд
Моя жизнь, мои достижения.