Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Самоменеджмент

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Барез-Браун Кріс
WAKE UP! (Прокидаємось!) або Як перестати жити на автопілоті

У житті нам часто бракує часу, емоцій, вражень, усвідомлення своєї ідентичності – власне того, з чого складається справжнє життя. Ми автоматично виконуємо одні й ті ж дії, щодня проходимо одними й тими ж вулицями, втомлюємося від одноманітності. Минають дні, які майже нічим не відрізняються один від одного, адже ми проживаємо їх, немов «на автопілоті». Погодьтеся, знайома ситуація? Тоді обов’язково потрібно прокидатися, позбуватися життя «на автопілоті», змінювати світогляд — навіть якщо для цього доведеться саджати рослини, писати листи, малювати, танцювати, вилазити на дерева… Ця книжка допоможе згадати, хто ми насправді, і завдяки цікавим експериментам кожен зможе наповнити своє життя справжньою радістю. Отже, прокидаємось!
< Вернуться к рецензии

Барез-Браун Кріс : WAKE UP! (Прокидаємось!) або Як перестати жити на автопілоті

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Це не книга, а радше ворк-бук, який описує на декількох десятках сторінок ідею усвідомленого життя та його переваг (на противагу автоматичному існуванню), а далі наводить декілька десятків способів прокинутись, або не дати собі "заснути".

Оскільки ідеї варіюються від банальних (дихайте правильно) до надкреативних (напишіть пісню), важко сказати, які саме допоможуть саме вам.

Чи цікаво читати? Так. Чи багато в книзі нового? Не факт. Залежить від того, наскільки (і як давно) ви "прокинулись" (в термінах, які використовує автор). Скажімо, для того, хто ще спить, книга може бути дуже корисною. Для того, хто вже пройшов певний шлях до усвідомленого стану - можливо, книга буде зайвою.

Тим не менш, відзначу красивий дизайн та подарункове виконання у стилі модних зараз скетч-буків. Можна її викиристовувати як подарунок для людей, які потребують, з вашого погляду, поштовхів до усвідомлення.

Поделиться в Facebook взять код для блога
3/16  = 19
Барез-Браун Кріс WAKE UP! (Прокидаємось!) або Як перестати жити на автопілоті

С этой книгой читают:
 


Барбара Оакли
Думай как математик: Как решать любые проблемы быстрее и эффективнее
 


Эль Луна
Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему.
 


Борис Анастасьевич Кордемский
Математическая смекалка
 


Кьяртан Поскит
Математика для взрослых. Лайфхаки для повседневных вычислений
 


Майк Байстер, Кристин Лоберг
Быстрый ум: Как забывать лишнее и помнить нужное