Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Философия, история
Поведенческая экономика
Футурология

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Ювал Ной Харарі
21 урок для 21 століття

Минуле людства у книзі Sapiens «Людина розумна». Далеке майбутнє у книзі Homo Deus «Людина божественна». Саме настав час замислитися над питаннями сьогодення. Що означає підйом Дональда Трампа? Що можна зробити з епідемією фейкових новин? Чому ліберальна демократія зазнає кризи? Чи повернеться Бог? Чи наближається нова Світова війна? Яка цивілізація домінує в світі — Захід, Китай, іслам? Чи варто Європі тримати відкритими двері для іммігрантів? Чи може націоналізм вирішити проблеми нерівності й зміни клімату? Що треба вчинити з тероризмом? У третій книзі Ювала Ноя Харарі простих відповідей не буде. Проте захоплива подорож навколо глибокого смислу подій, що відбуваються сьогодні — гарантована. У світі, заваленому несуттєвою інформацією, ясність - це сила. Цензура працює не шляхом блокування потоку інформації, а швидше за рахунок затоплення людей з дезінформацією та відволіканнями. 21 урок для 21-го століття применшує ці брудні води та вирішує деякі найактуальніші питання на сьогоднішньому глобальному порядку денному.

Ювал Ной Харарі : 21 урок для 21 століття

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Ця книга - скоріше збірка нарисів-висновків із другої книжки автора - Homo Deus.

Не буквально (тим більше, що ця книжка торкається понять та сутностей, в попередній не згаданих), але багато висновувань грунтуються на тому, що було сказано в другій книжці, а іноді - повторюючи раніше прочитане.

Якщо читати ці дві книжки одна за одною, це може дратувати. Якщо минув певний час після прочитання другої - ця третя своїми повторами гармонічно вплете нові думки в екосистему попередніх.

Да, особосто я насолоджуюсь його стилем, його тверезим поглядом на реальність, його цинічним слідуванням науковому методу, в межах якого немає місця ілюзіям, аж по будь-яку релігію включно, якимсь "танцям з бубном" та нічим не підтвердженим оповідям, хоч би скільки їм було років чи скільки в них послідовників.

Особливої уваги заслуговує глава про націоналізм, та про освіту, в контексті тих змін, що на нас чекають (чи чекають? чи вже відбуваютьсяя?)

Поделиться в Facebook взять код для блога
48/41  = 89
Ювал Ной Харарі 21 урок для 21 століття
Алексей Мась
Во время выборов спасаюсь вот этой книгой.
30 страниц в день и настроение снова хорошее.
Рассказывается о том, как современные общества становятся демократичнее, как религии изменяются для того, чтобы адекватно воспринимать другие религии. О том, как человечество сообща решает задачи и ставит их себе.

Рекомендую всем практикам бизнеса, для того, чтобы понимать лучше, в какую сторону меняется бизнес.
Рекомендую всем практикам социальных иститутов, чтобы построить институты будущего.

И да, это книга года для меня. Самая вдохновляющая книга 2019 года. Поэтому, всем двумя руками рекомендую.

Поделиться в Facebook взять код для блога
5/84  = 89
Ювал Ной Харарі 21 урок для 21 століття

С этой книгой читают:
 


Барбара Оакли
Думай как математик: Как решать любые проблемы быстрее и эффективнее
 


Эль Луна
Между надо и хочу. Найди свой путь и следуй ему.
 


Борис Анастасьевич Кордемский
Математическая смекалка
 


Кьяртан Поскит
Математика для взрослых. Лайфхаки для повседневных вычислений
 


Майк Байстер, Кристин Лоберг
Быстрый ум: Как забывать лишнее и помнить нужное