Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Драмы, мелодрамы

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Джесіка Том
Смакова повія

Тіа Монро сповнена намірів підкорити ресторанну сцену Нью-Йорка. Але раптом вона виявляється просто ще однією любителькою вишуканої їжі у великому місті. Все змінюється, коли легендарний ресторанний критик «Нью-Йорк Таймс», довіряє їй свою таємницю: він втратив відчуття смаку. Він хоче, щоб Тіа була його смаком і таємно писала огляди під його ім’ям. Вона погоджується, і впродовж декількох тижнів світ дівчини змінюється на гламурне та розкішне життя. Тіа насолоджується кожною хвилиною… доки не бачить власні слова надрукованими. У місті, де «обскакати когось» є кінцевою метою, їй доводиться вирішувати: як далеко вона готова зайти в житті, якого так палко жадала?
< Вернуться к рецензии

Джесіка Том : Смакова повія

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Легка книжка, так зване нью-йоркське і одночасно гастрономічні чтиво. З точки зору літературної цінності - лінійний сюжет, в принципі, передбачувані сюжетні повороти (на дуже незначні кути).

Але книга про ресторанний світ, кулінарію, гастрономічну критику, і врешті-решт - про найкраще місто на Землі (як думають ті, хто не був в Одесі).

В принципі, можна прочитати, якщо Софі Кінсела чи її колеги - щось, що ви вважаєте літературою. Ну, або гастроентузіастам (я читав книжку саме в такому статусі).

Поделиться в Facebook взять код для блога
1/9  = 10
Джесіка Том Смакова повія