Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Драмы, мелодрамы

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Джон Бойн
«Хлопчик у смугастій піжамі»

Дев’ятирічний Бруно разом із сім'єю переїжджає зі свого комфортабельного будинку в Берліні до нового дому у загадковому місці Геть-Звідси, де його батька призначають комендантом концтабору. Випадково він знайомиться з єврейським хлопчиком Шмулем, маленьким в’язнем. Між ними зароджується справжня дружба, яку, однак, розділяє колючий дріт. До чого можуть призвести різні погляди на світ, дивна логіка дорослих, а також сила долі й божевілля випадку? Про це і навіть більше розповідає дивовижна книжка «Хлопчик у смугастій піжамі».
< Вернуться к рецензии

Джон Бойн : «Хлопчик у смугастій піжамі»

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Natalia Vilchynska
Книга «Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна зачепила за серце &­#10084;&­#65039; Чомусь раніше не чула про неї та не знала про екранізацію.

Після прочитання книги, до слова, я проковтнула її, мабуть не наважуся подивитися фільм. Незважаючи на легкий, лаконічний та цікавий виклад думок автора, тема дуже важка. Безтурботне дитинство в епіцентрі всеохоплюючого зла.

Таємничість, якою автор завуалював сюжет в анотації, передається і читачу. Ніби не маєш права розповісти комусь наперед, про що ж ця книга. Мабуть і не варто. Вона коротенька, треба просто брати і читати &­#128591;&­#127995; «Маленький шедевр» (The Guardian) &­#127775;

Поделиться в Facebook взять код для блога
0/10  = 10
Джон Бойн «Хлопчик у смугастій піжамі»
Olexiy Travnikov
Прочитати варто уже для для того, аби не забувати та не втрачати спритності думати про швидкоплинність життя.
Так-так, саме про його скороминущність…
«Хлопчик у смугастій піжамі» твір з потойбіччя життя, де маленький німецький хлопчик випадково подружився з єврейським…з гетто… І лякає не сам факт війни та жахливість фіналу, а суворість кари, яка спрямовується туди - де її не очікуєш… Чому?! Як так?! Ми волаємо про справедливість до Бога, але чи завжди самі робимо те, чого очікуємо від інших. Неодноразово це питання постає в голові при читанні. А тут воно підсилюється випробуванням дитячих долей та їхньої психіки… Де межа дозволеного? Де те, чого торкатися не можна, а потрібно лишень прийняти як даність… Серце крається, але воно вже сталося…

Поделиться в Facebook взять код для блога
0/4  = 4
Джон Бойн «Хлопчик у смугастій піжамі»