Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Самоменеджмент

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Джордан Пітерсон
12 правил життя. Як перемогти хаос

Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом. Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.
< Вернуться к рецензии

Джордан Пітерсон : 12 правил життя. Як перемогти хаос

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Павел Ткаченко
Книга глибша, ніж це можна очікувати з огляду на її назву (скількісь чогось для когось - популярна формула для неймінгу великої кількості "мотивуючих" книжок ні про що). Це дуже глибока книга як за стилем викладення, так і за длумками, що в ній закладені. А ще більша глибина очікує вдумливого читача в процессі читання.

За достатньо банальними назвами глав - порадами від автора ховаються роздуми про етичні та екзистенційні питання. Часто - достатньо далекими від нави глави, щоб навіть не намагатись збагнути зв'язку. І тим не менш, книга достойна бути прочитаною. Як би ж не її складність...

Поделиться в Facebook взять код для блога
1/11  = 12
Джордан Пітерсон 12 правил життя. Як перемогти хаос