Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Самоменеджмент

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Мічіо Кайку
Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект

У книжці-бестселері Мічіо Кайку розглядає найцікавіший і найскладніший об’єкт у відомому Всесвіті – людський мозок. Книжка “Майбутнє розуму” – це науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що сьогодні ведуться в різних куточках світу й ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики. Автор доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього (наприклад, завантажування в мозок спогадів і нових навиків, боротьба з невиліковними на сьогодні хворобами, відкриття в робототехніці й астронавтиці, телепатичне спілкування і телекінез) змінять наше повсякденне життя. Мічіо Кайку глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну можливість зазирнути в майбутнє. Для широкого кола читачів.
< Вернуться к рецензии

Мічіо Кайку : Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Валерій Пекар
Мічіо Кайку, добре відомий книгами «Фізика майбутнього» та «Гіперпростір», пропонує погляд фізика на найскладніший об'єкт Всесвіту — людський мозок. Узагальнивши праці двох сотень вчених, серед яких лише Нобелівських лауреатів 11, автор простою мовою викладає огляд останніх подій у сфері нейрофізіології.

А там є чимало цікавого, оскільки початок нашого сторіччя став для цієї науки приблизно тим, чим початок минулого сторіччя був для фізики. Новітні інструменти, такі як генетичний аналіз та потужні комп'ютери, дали можливість досліджувати мозок у деталях, які було важко уявити ще двадцять років тому.

Після огляду технологічних можливостей передачі думок і керування об'єктами (певною мірою, аналоги телепатії та телекінезу), а також записування спогадів та підсилення інтелекту, Мічіо Кайку дає огляд досліджень сновидінь, змінених станів свідомості та штучного інтелекту, а також розмірковує над тим, як би міг виглядати позаземний розум. Як фізик, він дотримується принципу: все, що не суперечить законам фізики, є просто складною інженерною задачею, яка рано чи пізно буде розв'язана. І це робить книгу особливо цікавою.


Поделиться в Facebook взять код для блога
17/67  = 84
Мічіо Кайку Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект