Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Философия, история

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Спенсер Веллз
Подорож людини. Генетична одіссея

Наше сьогодення сповнене питань про наше минуле. Шукаємо зв’язку зі своїми пращурами, далекими Адамом та Євою з африканської савани. Відстежуємо шлях, який подолали їхні діти, перш ніж заселити майже всі куточки землі та стати батьками сучасної цивілізації. Маємо купу запитань, відповіді на які містяться в нас — у генетичному коді, цьому унікальному джерелі інформації. Ця книжка — не про походження людини, а про її надзвичайну подорож з Африки, місця свого народження, до віддалених куточків Землі: від появи сучасних людей до наших днів. Звертаючись до генетики, як до карти наших мандрів залишається скласти пазли докупи та завершити цю картину. Безумовно, кожна подорож повинна мати початок… Готові дізнатися, як почалися ми?

Спенсер Веллз : Подорож людини. Генетична одіссея

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Валерій Пекар
Ця невелика книга, написана в процесі роботи над однойменним науково-популярним фільмом, присвячена захопливому дослідженню питань, з якого місця на Землі походять люди та як вони розселилися по всій планеті. Разом з автором читач опиняється на передньому краї світових генетичних досліджень, що на початку вимагатиме опанування певної термінології і методики. Винагородою буде подальше легке читання історії нашого виду.

Разом із нашими предками, які покинули невеликий ареал зародження людства лише 50 тисяч років тому (всього лише 2000 поколінь), ви вирушите у складну захопливу подорож спочатку берегом океану, а потім до найвіддаленіших і найдивніших куточків світу, куди забралася людина. Ми з вами — єдині великі істоти, що живуть по всій поверхні планети, але заселили ми її дуже поступово і нелінійно. Генетика спромоглася намалювати доволі точні маршрути нашої подорожі.

Особливий інтерес становить те, що автор ділиться найновішими висновками навіть ще незакінчених досліджень. Наприкінці ви дізнаєтеся, чому генетики так поспішають: вікно можливостей для їхніх досліджень скоро зачиниться назавжди.

Поделиться в Facebook взять код для блога
11/68  = 79
Спенсер Веллз Подорож людини. Генетична одіссея