Сеть знакомств для любителей книг


Книжная Баннерная Сеть
физика

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Ніл Деґрасс Тайсон
Астрофізика для тих, цінує свій час

Яка природа простору і часу? Яке наше місце у Всесвіті? Яке місце Всесвіту в наших життях? Немає кращого провідника по цих усіх питаннях, аніж всесвітньовідомий астрофізик, популяризатор науки та автор бестселерів Ніл Деґрасс Тайсон. Втім, мало хто з нас має час на споглядання зірок - тому Тайсон знайомить із ними чітко та лаконічно. Дотепний та цікавий текст поділено на невеликі порції, якими зручно підживлювати спраглий до відповідей мозок у перерві напруженого дня. Автор пропонує коротке, але осмислене ознайомлення з фундаментальними питаннями космосу: від Великого вибуху до чорних дір, від кварків до квантової механіки, від дослідження інших планет до пошуків життя у Всесвіті.
< Вернуться к рецензии

Ніл Деґрасс Тайсон : Астрофізика для тих, цінує свій час

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Ruslan Zhmachenko
Астрофізичний научпоп. Той випадок, коли книга ніби ствоює настрій і атмосферу.
Автор розказує про те як літають галактики, як біжить час і знайомить із усіма сучасними астрофізичними теоріями. Досить непогано і живо описана темна енергія і темна матерія.
Найбіш чуттєві частини книги - ті, в яких автор занурюється у філософські роздуми про роль людини у галактиці. Мабуть саме ці глави є найбільшою відмінністю Тайсона від Хокінга.
Прочитайте! Точно отримаєте задоволення.

Поделиться в Facebook взять код для блога
2/3  = 5
Ніл Деґрасс Тайсон Астрофізика для тих, цінує свій час