Сеть знакомств для любителей книг


Книжная Баннерная Сеть
Изучение языков

Поделиться в Facebook Купить:
Купити в Україні
Люси Гутьерес
Англійська для дорослих. English Is Not Easy

Якщо ви хочете нарешті заговорити англійською, але вивчення нудних правил у підручниках зводить вас із глузду — ця книжка саме для вас! "English Is Not Easy" не містить банальних текстів — це дотепно ілюстрований, яскравий посібник із вивчення однієї з найпоширеніших мов у світі. Ця книжка привертає увагу різнобарв'ям сленгових слів та сміливим гумором. Гортаючи сторінки, ви будете дивуватися, сміятись або навіть заперечувати авторці, але саме завдяки цьому опанування мови перетвориться на справжнє задоволення. "English Is Not Easy" — це свіжий погляд на вивчення англійської як для початківців, так і для знавців та навіть носіїв мови. "Існує два типи людей: перші легко опановують іноземні мови, а другим доводиться для цього попітніти… Але після того, як я спробувала все, довелося знайти спосіб, що допоміг би мені зберегти в голові все вивчене, зважаючи на мою жахливу пам'ять. Так виникла ідея малювати, щоб легше запам'ятати слова та граматичні конструкції. Згодом малюнків набралосяна цілу книжку, а вивчення англійської стало справжнім задоволенням". Люсі Ґутьєррес

Люси Гутьерес : Англійська для дорослих. English Is Not Easy

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Алексей Мась
В языках - наша сила.

Я очень люблю иллюстрированные книги.
Люси Гутьеррес - иллюстратор из Барселоны
Она решила учить английский и вдруг осознало, что это достаточно скучно. И она решила рисовать. Рисовать иллюстрации для себя, чтобы разобраться в различных конструкциях английского языка. Рисовала, рисовала и нарисовала на книгу.

Вот так испаноязычные иллюстрации учат нас английскому языку. Неожиданно? Книга завораживает. Нарисовано для себя и с любовью. При этом иллюстрации достаточно смелые, то есть книга действительно больше для взрослых. Но детям поэтому она зайдете еще больше. Ведь они любят всю эту взрослую двухсмысленность.

В общем это одна из любимейших книг последнего времени. Красиво и структурирует мысль для тех, кто визуализатор. Хочу теперь такую книгу про испанский. Может испанский иллюстратор нарисовать книгу про испанский? Было бы круто.

Рекомендую всем неравнодушным.

Поделиться в Facebook взять код для блога
9/63  = 72
Люси Гутьерес Англійська для дорослих. English Is Not Easy