Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Книги о путешествиях

Поделиться в Facebook Купить:
Купити в Україні
Джошуа Фоер, Элла Мортон, Дилан Тюрас
Atlas Obscura. Найдивовижніші місця планети

• Крутіше за звичайний путівник • Понад 700 найцікавіших куточків світу Для того щоб вирушити в подорож, достатньо… не підніматися з улюбленого крісла. Навпаки: загорніться у затишну ковдру, увімкніть улюблену музику, розгорніть цей фантастичний Атлас і — вуаля! - обирайте маршрут та прямуйте відкривати найдивовижніші, найхимерніші, найчарівніші місця планети. Неймовірні світлини, обов’язкові карти, описи місцин з усіх регіонів світу. Ви можете потрапити куди завгодно, навіть до таких потаємних куточків, про які не розкаже жодний путівник чи тревел-шоу. «Atlas Obscura» — це музей дивовижних і нетипових туристичних об’єктів, який надихає на подорож. Затяті мандрівники запевняють: такого вони ще не бачили… «Акустичні дзеркала» у Ґрейтстоні, Гайґейтське кладовище, фонтани-жартуни палацу Гельбрунн, таємні ліонські коридори, шпигунська станція Тойфельсберґ, курорт-привид Вароша — go! Я думав, що бачив усе. «Atlas Obscura» довів мені, що я помилявся. Вирушайте туди, куди ніколи навіть не мріяли поїхати, щоб побачити речі, які навіть не могли собі уявити. Ніл Ґейман

Джошуа Фоер, Элла Мортон, Дилан Тюрас : Atlas Obscura. Найдивовижніші місця планети

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Алексей Мась
Якщо ви хотіли подивитися на саму красиву книгу сучасності - то ось вона.
Вона існує російською та українською варіанті, російською варто в 2 рази дорожче, тому це варіант брати українську версію і підтримати наші видання.

Про що ж книга? Про самих неймовірних місцях на планеті. Подано з любов'ю, забезпечено величезних кількістю ілюстрацій. Красива і натхненна книга, яка спонукає вас бачити світ цілком і спонукає вас більше подорожувати. Якщо вам потрібно щоб ваша дружина, чоловік, друг поділяли вашу пристрасть до подорожей - даруєте цю книгу. Взагалі ця книга кращий подарунок.

Я купив дві.
Російською - відібрала моя дочка.
На українському - я купив для себе, щоб теж стояла на полиці. Всім рекомендую.

Посилання на фотографії того, як все круто всередині, ось: https://www.facebook.com/alekseymas/posts/10218040336454439

Поделиться в Facebook взять код для блога
20/35  = 55
Джошуа Фоер, Элла Мортон, Дилан Тюрас Atlas Obscura. Найдивовижніші місця планети