Сеть знакомств для любителей книг


Книжная Баннерная Сеть
Управление проектами

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Антоніо Гарсія Мартінес
Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему.

У списку найкращих бізнес-книжок року за версіями Business Insider та Inc. Уявіть собі будівлю дата-центру, якою сновигає шимпанзе. Він смикає за кабелі, ламає коробки й розносить приміщення. Образно кажучи, ІТ-підприємці — це «мавпочки» суспільства, які руйнують усе: Uber — службу таксі, Airbnb — готельний сервіс, Netflix — телебачення, Tinder — налагодження стосунків. А Кремнієва долина — це зоопарк, де тримають цих «мавпочок хаосу», стверджує Антоніо Ґарсіа Мартінес, якого називають провокатором індустрії. На власному досвіді, який він описує в цій книжці, Мартінес дійшов сумних висновків про те, як усе влаштовано. Інвестори — це люди, у яких грошей більше, ніж часу, наймані працівники — це люди, у яких часу більше, ніж грошей, стартапи — це бізнес-експерименти за чужі гроші, а маркетинг схожий на секс: за нього платять тільки лузери.

Антоніо Гарсія Мартінес : Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему.

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Ruslan Shevchenko
Переклад назви не зовсім вдалий, в оригіналі книга називається "Chaos Monkey" - на ім'я відомої програми netflix ( https://github.com/Netflix/SimianArmy/wiki/Chaos-Monkey ), що вбиває випадковий процес у системі, заради певності у роботі підсистеми відновлення після збоїв.

Автор описує шлях свого стартапу, від створення ідеї до закриття внаслідок 'aquhire' по частинам. Відверто описується внутрішня кухня великих технологічних компаній. Я проковтнув цю книгу одним разом протягом 6-годинного перельоту з великим задоволенням. Якщо ви маєте якесь відношення до adtech, то читати взагалі обов'язково.

Посилання:
Український переклад:https://nashformat.ua/products/haos-u-kremnievij-dolyni.-startapy-scho-zlamaly-system...
Вікіпедія: https://en.wikipedia.org/wiki/Chaos_Monkeys
Амазон: https://www.amazon.com/Chaos-Monkeys-Obscene-Fortune-Failure/dp/0062458191
netflix про chaos engeneering: https://medium.com/netflix-techblog/tagged/chaos-monkey

Поделиться в Facebook взять код для блога
14/38  = 52
Антоніо Гарсія Мартінес Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему.