Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Философия, история

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Daniel A. Bell
Китайська модель, Політична меритократія та межі демократії

Книжка «Китайська модель» була визнана одним із найкращих видань 2015 року за версією Financial Times. Її автор — журналіст Huffington Post, Guardian та Project Syndicate Деніел Белл — багато років провів у Китаї, досліджуючи тамтешній режим і порівнюючи його із західними системами управління... ПРО КНИЖКУ На Заході політичні системи звикли ділити на «хороші» демократії і «погані» авторитарні режими. На думку Деніела Белла, нинішній політичний режим Китаю стоїть десь посередині між двома крайнощами. Він вважає, що так званий тамтешній комунізм останніми роками трансформувався в політичну меритократію. Чим характеризується «політична меритократія»? Яких вад цього режиму слід уникати? Які його беззаперечні переваги не можна ігнорувати і як їх успішно поєднати з демократичними цінностями?
< Вернуться к рецензии

Daniel A. Bell : Китайська модель, Політична меритократія та межі демократії

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Serge47
Однофамилец известного футуролога (чем, кстати, привлек внимание немалого количества читателей) со знанием дела раскрывает современные подходы китайской элиты к кадровому вопросу в системе управления политической и экономической жизнью страны.
Если кратко - освещены успешно работающие в конкретном социуме (китайском) подходы и модели кадровой политики на разных уровнях систем. Подняты проблемы, обозначены возможные пути преодоления. Автор отдает должное китайским руководителям, сумевшим за счет мудрой кадровой политики вывести страну из замшелого состояния "корейской серости" в современного экономического и политического "тигра".
Тут ссылка на резюме в википедии:
hit.kg/2d5a45

Поделиться в Facebook взять код для блога
11/14  = 25
Daniel A. Bell Китайська модель, Політична меритократія та межі демократії