Сеть знакомств для любителей книг


Книжная Баннерная Сеть
Управление проектами

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Ольга Гуцал
Якщо стрибнули, то гребіть. Як народити і зростити бізнес, який сподобається вашим онукам

У своїй першій книзі «Якщо стрибнули, то гребіть» Гуцал ділиться спостереженнями за різними етапами життя бізнесу, компанії, команди співробітників. Вона порівнює процес зростання підприємницького проекту з етапами життя людини. Порівняння бізнесу зі зростаючою людиною дозволить зацікавленому читачеві подивитися на ситуацію у своєму проекті іншими очима, зрозуміти, на якому ви зараз етапі, чого потрібно досягти в цей момент і яких проблем чи криз зростання уникати.
< Вернуться к рецензии

Ольга Гуцал : Якщо стрибнули, то гребіть. Як народити і зростити бізнес, який сподобається вашим онукам

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Валерій Пекар
Українці споконвіку поділяють і передають із покоління в покоління цінності, що лежать у підґрунті підприємництва: індивідуалізм, чесна праця, гідність тощо. Тож ми мали би бути країною бурхливого підприємництва, країною мільйонів дрібних господарів із власними садками вишневими коло хати. Чому ж так не вийшло? Тільки не треба про державу та податки, бо інші держави на тому самому етапі трансформації нічим не кращі. Проблема всередині нас. І ця проблема називається — страх першого кроку.

Книга Ольги Гуцал заповнює неймовірно важливу нішу, адже у нашій країні підприємців першого покоління є надзвичайна потреба у мудрому й виваженому викладі особистих уроків бізнесу. Усвідомити, запакувати й викласти ці уроки для широкого загалу — великий труд, на який поки що мало хто спромігся. Адже це потребує, окрім мудрості, ще й чесності та інтелектуальної сміливості, щоб не вийшло, як у відомій приказці, «прожив цікаве життя, є що згадати, нема чого розповісти онукам».

Авторка, ґрунтуючись на особистому більше ніж 30-річному досвіді підприємництва, проводить читача через всі стадії життєвого циклу бізнесу, так схожого на людину: зачаття, вагітність, народження, немовлячий вік, дитинство, юність, зрілість, старість… Проводить через всі сумніви, важкі моменти прийняття рішень, коливання, помилки, перемоги і поразки. Цінність цього досвіду незмірна, але мова дуже проста. Це не MBA, це життя.


Поделиться в Facebook взять код для блога
2/61  = 63
Ольга Гуцал Якщо стрибнули, то гребіть. Як народити і зростити бізнес, який сподобається вашим онукам