Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Маркетинг, реклама и продажи

Поделиться в Facebook Купить:
Купити в Україні
Гай Кавасаки
Мистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесі

Пригадайте, які емоції у вас виникають, коли берете до рук новенький iPad. Або торкаєтеся керма BMW. Або міряєте взуття від Chanel. Що ви відчуваєте? Зачарування і досконалість. І річ не лише в популярності бренду. Не в рекламі та маніпулюванні свідомістю покупця через психологічні тригери. А саме в переживанні чару та мистецтві викликати його у клієнта. Ця фішка — musthave брендівфлагманів ринку. Зачаровування в бізнесі — це процес, завдяки якому людина в захваті від продукту, послуги, організації або ідеї. Його наслідком є добровільна й довготривала підтримка, взаємовигідна для обох сторін. І тепер ви маєте змогу досконало опанувати це мистецтво, яке збільшить вашу клієнтську базу, розширить сфери впливу компанії й перетворить її на мегауспішну та прибуткову. Від зовнішнього вигляду персоналу до оформлення банерів на Facebook та YouTube — Ґай Кавасакі знає, як використати навіть найменшу деталь, щоб зачарувати кожного.
< Вернуться к рецензии

Гай Кавасаки : Мистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесі

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Алексей Мась
Гай написал книгу, которая по сути является Карнеги для бизнесменов новой эры. Это вдохновляет. По сути это книга про то, как зачаровывать своим продуктом людей. Гай вспоминает как работал на Макинтош и на Стива Джобса, дает советы как работают системы социального убеждения и социальных сетей в современном бизнесе.

Книга снабжена мини-кейсами от реальных людей. Некоторые из кейсов пронзительных до слёз, все таки иногда драматургия зашкаливает.

Кому читать? Всем, кто думает о том, зачем вести соцсети, зачем общаться с потребителями и зачем давать свободу своих подчиненным и сотрудничать с пользователями. Одно из самых вдохновляющих чтений.


Поделиться в Facebook взять код для блога
1/26  = 27
Гай Кавасаки Мистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесі