Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Управление персоналом

Поделиться в Facebook Купить:
Купить в Украине
Эрик Шмидт, Джонатан Розенберг, Алан Игл
Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини

Білл Кемпбелл посприяв розбудові низки найвидатніших компаній Кремнієвої долини, зокрема Google, Apple та Intuit, і створенню понад трильйона доларів ринкової вартості! Колишній університетський футболіст і футбольний тренер, Білл став ментором таких провидців, як Стів Джобс, Ларрі Пейдж та Ерік Шмідт, і тренував десятки лідерів на обох узбережжях США. Пішовши з життя 2016 року, "Тренер" залишив по собі компанії, що продовжували зростати, успішних людей і море поваги, дружби та любові. На своїх посадах у Google Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг і Алан Ігл особисто зіткнулися з тим, як Білл розвивав довірчі стосунки, сприяв особистісному зростанню, наснажував відвагою, виступав за високі стандарти професійної діяльності та виявляв на ранніх стадіях напруження, що неминуче з'являється в динамічних середовищах. Щоб ушанувати свого ментора, а також надихнути та повчити майбутні покоління, вони систематизували його мудрість у цьому посібнику. На основі інтерв'ю більш ніж із вісімдесятьма людьми, які знали й любили Білла Кемпбелла, "Тренер на трильйон" пояснює принципи Тренера та ілюструє їх історіями від видатних компаній і людей, із якими він працював і грав. У результаті вийшла програма для прогресивних бізнесових лідерів і менеджерів, яка допоможе їм створювати продуктивніші й динамічніші команди та компанії. "Біллова пристрасть до новаторства й командної роботи стала подарунком для Apple і світу. "Тренер на трильйон" розповідає про його невтомний дух, і майбутні покоління зможуть повчитися в одного з найвидатніших лідерів нашої індустрії". - Тум Кук, головний виконавчий директор Apple "Білл щедро ділився своєю мудрістю, не очікуючи натомість нічого, крім радості від навчання інших. Мені пощастило кілька років мати його за тренера. Відтоді я неодноразово, коли інші просили в мене допомоги, думала про Білла й намагалася дорівнятися до нього". - Шеріл Сандберг, головна операційна директорка Facebook "Білл Кемпбелл умів чудово слухати, був ментором, вартим занесення до зали слави, і наймудрішою людиною, яку я коли-небудь зустрічав. Його амбітна, уважна, відповідальна, щира, проста людяність зробила культуру Google і десятків інших компаній такою, якою вона є сьогодні. Найхарактернішою рисою Білла була любов. Він мав любов і мав родину. Я сумую за тобою, Тренере". - Джон Доуерр голова ради директорів, Kleiner Perkins "Щирий, налаштований на конкуренцію й охочий до жартів - ось яким був Білл. Кожен, хто працював із Тренером, швидко дізнавався, що в бізнесі й житті перемагають успішні/талановиті/розмаїті команди, в яких усі лишають своє его за дверима. Багато успішних лідерів, із якими він працював, і досі запитують себе: "А що зробив би Білл?" Ця книжка розповідає читачам, що сформувало Біллів стиль лідерства та стало рушієм його ефективності". - Мері Мікер, головна партнерка, Bond

Эрик Шмидт, Джонатан Розенберг, Алан Игл : Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Алексей Мась
Это уникальная книга, потому, что ее написали про учителя после смерти его ученики. И это Эрик Шмидт, глава Гугл. Возможно и Джобс бы тоже приложился бы к написанию, но его не стало еще раньше. А ведь они были дружны.

Это уникальная книга про Билла Кэмпбелла, который был другом Стива Джобса и Эрика Шмидта одновременно. Но не только другом, но и тренером. В чем уникальность этой книги? В том, что это советы от Билла Кэмпбелла, по сути это его система работы, но собраны все эти данные именно после его смерти, но при этом предпринята попытка максимально сохранить дух Билла в происходящем.

По сути это способ запечатлеть в своей памяти советы любимого тренера. Кстати, попрощаться с Биллом собралась вся Силиконовая Долина. И кажется, что это случайно, как это может быть, но потом ты читаешь книгу и прозреваешь. Билл стоял за спиной и в советрах большинства компаний. Даже на то, чтобы отсавить Безоса управлять Амазоном и на то повлиял Билл.

Билл был маркетинговым директором Apple при Джобсе, через 4 года как ушел из спорта. И вернулся в Apple после возаращения Джобса. Он был тот человек, который в свое время считал, что Apple не должна была удалять Джобса из управления и потом спасал компанию, когда Джобс вернулся в трудные времена (компании оставалось несколько месяцев до тотального краха).

Билл построил систему управления в Google (он наладил там механизмы взаимодействия, в том числе между менеджерами и инженерами, а это главная особенность управления в Google) и поэтому директор Google писал эту книгу после его смерти. Просто, чтобы сохранить добрые советы на плаву после смерти Тренера. Именно так, с большой буквы. И это очень теплая книга, написанная друзьями Билла, ведь он действительно умел дружить.

В чем секрет Билла кратко для тех, кто не добереться быстро прочесть книгу:

1) Он пришел из американского футбола и сохранил эмоциональность
2) Он пришел из футбола и понимал, что звезды нужны, что нужно мириться с тем, что звезды могут шуметь и плохо управляться
3) Но при этом нужно играть командой и чувствовать, чтобы человек был счастлив и в быту (поэтому Билл так часто звонил родителям своих подопечных, что для топов Силиконовой долины точно неожиданно, хотя они бывают молодые).
4) Билл на совещаниях концентрировался всегда на 5-ти главных вопросах, иногда перед совещанием нужно провести небольшой диспут и эти вопросы написать.
5) Билл был широкой души человек и растил сообщество, в книге рассказывают о некоотрых таких сообществах, но он инвестировал сознательно в них свою энергию и деньги, он был сибарит.

Поделиться в Facebook взять код для блога
3/69  = 72
Эрик Шмидт, Джонатан Розенберг, Алан Игл Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини