Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБСПоделиться в Facebook
Володимир Дубровський
Від гідності до успіху. Як побудувати економічне диво на українському ґрунті

< Вернуться к рецензии

Володимир Дубровський : Від гідності до успіху. Як побудувати економічне диво на українському ґрунті

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Валерій Пекар
Чому все ж таки, маючи неабияку працьовитість і хист, українці такі бідні? Що ми робимо не так? Чому економічні прориви вдалися іншим європейським народам, але не вдаються нам? Чим ми відрізняємося від них?

Сучасна економічна наука знає відповідь, хоча вона сильно не сподобається багатьом. Причина в нас самих, у наших переконаннях, звичках, стереотипах, ілюзіях та неформальних інституціях. Вони виникли не випадково: вся наша історія сприяла тому, щоб ці звички та інституції розвинулися і самопідтримувалися. Інакше український народ не дожив би до незалежності. Але тепер вони стають на заваді стрімкому та сталому економічному зростанню. Завдяки ним ми вижили, завдяки ним ми тепер бідні.

Ми знаємо з книжок, присвячених особистісному розвитку, що будь-яка людина може позбутися будь-яких хибних і шкідливих звичок. Але чи може це зробити цілий народ? Історія різних «економічних тигрів» на всіх континентах доводить, що так.

Ця маленька книжечка провідного українського економіста Володимира Дубровського є надзвичайно корисним посібником для всіх нас. Українське економічне диво можливе, треба лише знати і захотіти.

Поделиться в Facebook взять код для блога
0/2  = 2
Володимир Дубровський Від гідності до успіху. Як побудувати економічне диво на українському ґрунті