Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
Самоменеджмент

Поделиться в Facebook Купить:
Купити в Україні
Стефан Гарнье
Думай і дій як кіт

Стефан Ґарньє пильнує за своїм котом протягом 15 років і щодня відкриває щось нове! Він постійно вчиться в домашнього улюбленця, адже кіт: незалежний, гордий, спокійний, розсудливий, спостережливий, витончений, харизматичний… Автор виділив 40 характерних котячих рис, які можуть бути корисними й у нашому повсякденному житті:на роботі, вдома, у колі друзів — кіт навчить вас опановувати стрес, оберігати власну незалежність, потайки впливати на все…

Стефан Гарнье : Думай і дій як кіт

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Алексей Мась
Я совершенно очарован этой книгой. Я уже по названию (как большой кошатник) был полон предвкушений, но книжка превзошла самые лучшие ожидания.

Книжка оказалась
1) Глубоко философской
2) Глубоко позитивной

Анализируются в ироничном и вполне серьезно принципы действий вашего кота. При этом у самого автора кот одноногий, но совершенно счастливый. И он строит (забавно) соседских котов.

Какие же принципы позитива от вашего кота:
1) Всегда быть самим собой
2) Сохранять уверенную самовлюбленность
3) Действовать исходя из ценности собственной личности

Цепляет и впечатляет.

Вероятно это лучшая книга по философии позитива прочтенная за год. При этом вышла уже вторая часть, я листал ее в книжном, но пока перевариваю первую книгу. Но она - совершенно замечательная.

И не прочесть вторую книгу - нет никаких сил.
Но спустя неделю не улетучилось очарование от первой - и это очень круто.

Поделиться в Facebook взять код для блога
2/54  = 56
Стефан Гарнье Думай і дій як кіт
Павел Ткаченко
Збірка оповідей, де проводяться паралелі між котячими навичками та здібностями, і людськими (на користь котів, звичайно). Спокій, впевненість, знання чого хочеш, відсутність метушні, настійливість у досягненні свого. Це майже все повчальне з книги. Але є ще багато розважального, як то цитати великих (звісно ж, про котів), тест на вашу котячість, глибокі думки кота, котячий розклад дня і поради по адаптації людського життєвого графіку під котячий, велика кількість кумедних малюнків, і все це - на півтора стах сторінках не дуже щільним шрифтом.

Хороша книжка :-)

Поделиться в Facebook взять код для блога
5/23  = 28
Стефан Гарнье Думай і дій як кіт