Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБС
Фантастика и фэнтези

Поделиться в Facebook Купить:
Купити в Україні
Шон Байзель.
Щоденник книгаря

«Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори й вікторіанські маєтки. Ми опиняємося в крамниці із сотнею тисяч книжок, що ледве зводить кінці з кінцями. Над нею нависає примара всюдисущого Amazon, який ще дужче розростається й витісняє маленькі книгарні. У всьому цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство та сміливість придбати крамницю й долучитися до на перший погляд романтичної професії книгаря. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про невпинні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами — буркунами й натхненниками, людьми, які життя не тямлять без книжок, і тими, що шукають привід посваритися.
< Вернуться к рецензии

Шон Байзель. : Щоденник книгаря

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Алексей Мась
Замечательная книга. Своеобразная находка для книгомана. Однажды взяв ее почитать - не смог оторваться, пока не дочитал.
При этом даже сложно сказать, что так пробирает.
Но оторваться нереально.

Поделиться в Facebook взять код для блога
1/11  = 12
Шон Байзель. Щоденник книгаря
Ruslan Shevchenko
Дісно щоденник
Букіністична крамниця у маленькому місті; сюжету немає, кожен день майже те=ж саме, відірватись неможливо. Як годиться - світ з котом і каміном, місцевим книжковим фестівалем, пивом, конкуперацією з амазоном, теплотою людських стосунків.
Якщо ще не прочитали -- заздрю. Можете підгадати час так, щоб почати читати вечорами у жовтні - листопаді, бажано перед вікном з котом і у пледі.

Поделиться в Facebook взять код для блога
0/3  = 3
Шон Байзель. Щоденник книгаря