Сеть знакомств для любителей книг


Интернет реклама УБС
ХудожественныеПоделиться в Facebook
Іван Багряний
Огненне коло

Книга Огненне коло:Іван Багряний (1906—1963) — письменник, творчий доробок якого дійшов до співвітчизників лише через багато років після його смерті. Репресований у 1932 році, засланий на Далекий Схід, він пережив втечу, знову арешт, еміграцію в Німеччину. Важливим явищем в українській літературі є його роман «Людина біжить над прірвою» та повість «Огненне коло», дія яких відбувається у роки Другої світової війни. Головні герої цих творів — прості українці, які намагаються боротися проти світу насильства, представленого двома тоталітарними системами — радянською та нацистською. У 1992 році письменникові посмертно було присуджено Національну премію ім. Т. Г. Шевченка.

Іван Багряний : Огненне коло

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Елизавета Соломатина
Хай вся школа читає влітку обов'язковим читанням "Тигролови" того ж автора, а я рекомендую повість "Вогненне коло" - про українських воїнів ОУН-УПА, їх віру в краще, що була знівечена та потоптана як з боку Радянського Союзу, так і з боку фашистської Німеччини.
Цікаво закільцевав автор історію безсмертного кохання - всю війну герой Рома шукав Ату, свою Ату, оберігав її в думках, Господа просив, щоб захистив від болю та смерті, а знайшов у палаючому танку, підбитому ним самим.
Неймовірна та маловідома повість - дуже-дуже рекомендую.

Поделиться в Facebook взять код для блога
20/32  = 52
Іван Багряний Огненне коло

С этой книгой читают:
 


Алексей Курилко
Земля вращается со скрипом
 


Голдратт М.Элия, Кокс Джефф
Цель
 


Сергей Жадан
Ворошиловград
 


Патрик Зюскинд
Парфюмер. История одного убийцы
 


Ошо
О детях