Сеть знакомств для любителей книг
Интернет реклама УБСПоделиться в Facebook
Микола Хавронюк
Науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

Здійснено роз’яснення положень Закону України «Про засади запобіган-ня і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року № 3206-VI, а також окремих по-ложень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» від 7 квіт-ня 2011 року № 3207-VI. У Додатках до коментарю вміщено тексти основ¬них міжнародних конвенцій і деяких нормативно-правових актів антикоруп-ційної спрямованості, а також наведено перелік основних нормативно-правових та інших актів, що містять положення антикорупційного характеру. Коментар розрахований на суддів, працівників органів прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, подат¬кової міліції та інших державних органів, які здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, інших осіб, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства, а також адвокатів, представників гро-мадянського суспільства, які беруть участь в заходах щодо запобігання і протидії корупції. Може бути корисним студентам, курсантам, слуха-чам, аспірантам та викладачам юридичних закладів освіти.
< Вернуться к рецензии

Микола Хавронюк : Науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

[написать рецензию на эту книгу] [добавить книгу в закладки]
Євген Костенко
Після прийняття Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» не можна вважати, що з корупцією буде покінчено вже через декілька днів.
Але, як зазначено в передмові до Науково-практичного коментаря до цього закону, перший прем’єр-міністр Республіки Сінгапур Лі-Куан-Ю, відповів на запитання, за допомогою яких законів та програм у Сінгапурі була подолана корупція: «Не потрібно жодних нових законів і жодних програм, достатньо, щоби нагорі опинилось кілька порядних людей». Можна додати, що і тоді, коли суспільство буде відноситися до корупції негативно, бо не можуть «брати» тоді, коли «не дають».
Будемо сподіватися, що науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» буде необхідний вже в цьому році.

Поделиться в Facebook взять код для блога
44/113  = 157
Микола Хавронюк Науково-практичний коментар до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

С этой книгой читают:
 


Г.М.Герасимов
«Новый взгляд на теоретическую историю: От мифа к реальной истории», URSS, 2011
 


Скотт Келби
Цифровая фотография. Том 1, обновленное издание