Мережа знайомств для любителів книг

Рекомендации для пользователя Катарина Безтака


Катарина Безтака
 1..7 

1
Борис Мариан
Нить моей Ариадны

Не традиционно стихотворный, а комбинированный сборник: помимо старых и новых лагерных и не лагерных стихотворений, в него вошли первые главы будущей книги мемуаров поэта с выразительным подзаголовком – « Записки блатного студента», охватывающие в основном тюремный период его биографии. Плюс стихотворные подборки пятерых его, как он сам выразился, «товарищей по перу и «кирзовой каше», т.е. тоже лагерных поэтов, стихи которых более полувека хранились в чудом уцелевшей тетради Б. Марианна.
Голос заГолос заГолос заГолос заГолос за
169528.339371676
 
2
Василь Ковальчук, Лідія Стойкова
Злочини без кари

Голос заГолос заГолос за
109724.785022908
 
3
Ярослав Федорчук
Волинянин. Книга друга. Напередодні

Эта книга - рассказ о детстве и юности одного из наших современников, обожженных войной, нацистским концлагерем и послевоенными лишениями. Его жизненная судьба - это судьба поколения, которое, подвергнувшись сложнейшим испытаниям, преодолело их с честью, получало со временем..
Голос заГолос за
58718.7195198901
 
4
Марія Хільченко
Козаки-характерники

Голос за
49976.4986997842
 
5
Василь Шкляр
Залишенець Чорний Ворон

Анотация: Їх називали бандитами, розбійниками, головорізами й навіть у прокльонах-анафемах забороняли згадувати їхні імена. Щоб вбити у пам’яті упокореної маси ту ідею, за яку повстанці жертвували свої молоді життя. Авжеж, вони стріляли, вішали, палили, нищили — але кого? На їхньому бойовому чорному прапорі напис: «Воля України або смерть». Вони не вийшли з лісу навіть тоді, коли навкруги запанувала чужа влада і вже не було надії на визволення. Вони — залишенці — обрали собі смерть.
Голос за
39925.9822765552
 
6
Гарун Токак
Вони не дочекалися світанку

Твір «Вони не дочекалися світанку» Гаруна Токака складається із 26 оповідань про життя різних людей у різних країнах. Спільного сюжету у них немає, але є спільні риси – простота вираження думки, віра в людську гідність, заклик до діалогу, глибинний цивілізаційний оптимізм, що виражений засобами екзистенційної аналітики історій окремих людей. «Гарун Токак є свідком подій нашого часу, самої історії, так само як і ми, але, водночас, він є інтелектуалом, який намагається відслідкувати події, що стаються в усій Євразії. Він не просто описує події, а пропонує їх осмислене тлумачення, узагальнене бачення процесів. Разом з тим, він приділяє багато уваги усній персональній історії людей. Туреччині його твори вже залишили глибокий слід в суспільстві і є досить знаними. Люди говорять, що книги Гаруна Токака наповнені красою, яка змушує людину завмирати вражено. Дуже важливо, що переклад на українську мову був зроблений безпосередньо з турецької мови, тому сподіваюсь, що ця краса буде передана у творі і українські читачі зможуть відчути її», – висловив сподівання голова Спілки письменників Євразії Якуп Омероглу.
Голос за
24350.6159626273
 
7
Стаття
Володимир Мономах:надзвичайна постать української історії


13300.170493664
 
 1..7