Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Світлана Зарицька
Ярослав Федорчук Волинянин. Книга друга. Напередодні
«Те, що вчили в інституті, забудьте. Мені однаково, чи
ти був відмінником, чи ледь здав екзамени. Мені потрібно,
щоб ви працювали на робочих місцях і менше думали. Дум-
ки заважають працювати»

Ярослав Федорчук - автор і, ніби то, головний герой книг "Волинянин" та "Волинянин.Книга друга" . Але у книжках письменник вдало "маскує" себе, створюючи свій прототип - Сашка.
Головною темою першої книжки "Волинянин" є "Дитинство та юність" Сашка. Федорчук народився і виріс на Волині. Зі своєю сім'єю він пережив Польську окупацію та Другу Світову війну.
У другій книзі, під назвою "Напередодні" автор розповідає про події після Другої Світової війни. Пише, в основному, про те, як Радянська влада відносилася до простих робітників. Мізерний заробіток, довгий робочий день.Сашко влаштовується на роботу інженером. Не дуже престижна робота, але гроші ж треба...Він виконує всі накази, без вихідних працює за копійки, ні на що не скаржиться і ,тому його поважають та цінують як робітника. Сашка навіть запрошують вступити до ЦК КПРС. Це дуже поважно і ,тому він погоджується.
Це його рішення потягне за собою безліч наслідків: хороших та не дуже.
Ця книжка хоч і не є художньою, радше автобіографічною, але читається вона легко. Я вважаю, що Ярослав Федорчук правильно зробив, що написав саме автобіографічну книжку, адже набагато цікавіше читати справжні, не вигадані спогади, емоції.
Рекомендую. Почитайте!

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 24, на книгу 26  =  общий рейтинг: 50

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0