Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Христина
Василь Ковальчук, Лідія Стойкова Злочини без кари
Чи буває злочин без кари ? Історія говорить нам про те, що буває . Підтвердженням цього є книга Василя Ковальчука, яка так і називається – «Злочин без кари» .
У творі йдеться про життя потерпілих від операції «Вісла» на Україні, а саме – на Лемківщині . 1970-й рік став фатальним для сотень українських сімей, які були депортовані з Лемківщини, Посяння, Підляшшя і Холмщини на ті території у західній та північній частині польської держави, що до 1945 року належали Німеччині . Операція була здійснена керівництвом Радянського Союзу, Польщі та Чехословаччини . Серед депортованих опинилася і сім’я Василя Ковальчука, тому розповідь ведеться від першої особи . Цей психологічний прийом, що його автор використав у своєму творі, змушує читача глибше зрозуміти трагічність цієї події , а також збільшує його співпереживання .
Книга також містить статті про гірку долю інших лемківців, вірші автора, присвячені Батьківщині, сумна розповідь Лідії Стойкової про нещадні, безпідставні репресії її батьків, розділ про створення товариства «Лемківщина», а також, розділ присвячений Богдану-Ігору Антоничу, на честь якого і було засноване товариство .
Твір легкий для розуміння, адже містить у собі невеликі розділи, виключає зі змісту довгі, обтяжливі описи стану природи та людини, а також, занадто важкі художні прийоми . Тому твір розрахований на велике коло читачів .
Важко змусити людину щось прочитати . Та й навіщо це робити ? Але якщо ви дійсно цікавитесь історією нашої Батьківщини і вас турбує гірке минуле наших пращурів,то раджу вам прочитати безсмертну історичну книгу «Злочин без кари» .
Резнікова Христина,
1 курс, 3 група, журналістика .

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 20, на книгу 26  =  общий рейтинг: 46

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0