Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Marco Chase
В. Георгієвська, Н.Сидоренко Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ — початок
Тема книги «Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ - початок ХХ ст.)» актуальна і в наш час. Автори глибоко вивчають теоретичні і практичні основи рекламної преси, узагальнюючи та аналізуючи їх.
Тематично книга розділена на дві частини:
перша присвячена історії рекламної періодики, складникам рекламного повідомлення, графічним компонентам, тощо. До речі, історію рекламної преси авторки розглядають з моменту зародження преси. Тобто вони ігнорують передісторію реклами: їх цікавить власне рекламна журналістика.
друга – поділу рекламно-довідкової преси на групи, а саме: торговельно-промислова, сільськогосподарська, квартирна, шлюбна, театральна, медична та інші.
Незважаючи на складність та багатогранність теми, обраної авторками, книга легка на сприйняття навіть для пересічного читача.
Праця щедро проілюстрована. Я не знайшов точної кількості ілюстрацій, але з одного погляду видно - вдосталь. Саме таким має бути видання з історії журналістики. Але, як на мене, у книзі фото розміщені без прив’язки до тексту. А це не зовсім зручно.
Також робота містить додатки: приклади рекламних оголошень, редакційних, рекламних статей, перших видань, тощо. Книжка збагачена навчальними елементами: тут і запитання для контролю знань, і перелік тем для рефератів, тестові завдання і термінологічний словник.
Звісно, основна аудиторія книги – студенти-журналісти. Але книга сподобається і тим, хто
просто цікавиться рекламною пресою. А такі, і я не жартую, існують.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 16, на книгу 23  =  общий рейтинг: 39

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0