Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Валерій Пекар
Не сподівайтеся позбутися книжок Еко Умберто, Кар’єр Жан-Клод
Уявіть собі, що вам випадково пощастило опинитися в одній кімнаті із двома старими джентльменами — професорами, письменниками, ерудитами, бібліофілами, знавцями літератури, поціновувачами і збирачами старих книжок, але водночас знавцями і прихильниками новітніх технологій. І ви маєте змогу послухати їхню розмову, насичену гумором, алюзіями до класики і сучасності та влучними зауваженнями про все на світі. Якщо вам то байдуже, ця книжка не для вас. Але якщо ви такий самий любитель книжок, літератури та історії, то ви будете, тамуючи подих, слідкувати за бесідою з її часом плавною течією, часом раптовими поворотами, насолоджуючись самим фактом присутності при зустрічі метрів і ледве не фізично побоюючись зіпсувати її плин своїм невчасним кахиканням із куточку.

Ця книга є зразком саме такого жанру. Два ґранди, Умберто Еко та Жан-Клод Кар’єр, італієць та француз, міркують про долю книги, тексту та літератури, а Жан-Філіп де Тоннак м’яко спрямовує цю розмову та ретельно все записує, аби донести нам із вами.

Обов’язково налийте собі легкого червоного вина або філіжанку кави, бо інакше зіпсуєте читання. Вимкніть телефон і сховайте годинник. Інакше ви не відчуєте Вічність, заховану між сторінками книг.

Важко уявити, що це видання набуде популярності у країні бідності, війни та економічного спаду, засилля шансону і телебачення. Водночас важко уявити, що воно не знайде свого читача, так само закоханого у книги. Тому хочеться проспівати хвалу редакторам, перекладачам і видавцям, що зважилися на це.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 18, на книгу 126  =  общий рейтинг: 144

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0