Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Ruslan Zhmachenko
Дід Свирид Історія України від Діда Свирида, т. 1
Прекрасна книга.
Змушений визнати, що ніколи добре не знав історію своєї країни, та й взагалі не цікавився історією. Сама дисципліна і у школі, і в університеті викликала лише нудьгу.
Серія книг від відомого блогера діда Свирида (сподіваюсь, що це таки буде серія) дає мені змогу у веселій та невимушеній обстановці вивчити історію України від найдавніших часів до сьогодення.
Звичайно, не варто вважати цю книгу чисто підручником з історії. Скоріше, це художня книга з історичними фактами. Більшість причинно-наслідкових зв'язків описані у гумористичному стилі, що буде недоліком для суворого науковця і суттєвою перевагою для тих, хто дрімав під час історії у школі (як я, наприклад).
Варто зазначити, що книга написана в контексті сучасної ситуації на сході України. Прадавні країни, які існували на території Росії, описуються дикими та відсталими. Автор дозволяє собі відверто глузувати над Хазарським каганатом та проросійськими поглядами на історію Русі. Але не думаю, що через це книжка стає менш значимою, — в сучасному світі не існує жодної книги з історії, що була б написана поза політичним контекстом.
Прекрасна книга.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 6, на книгу 47  =  общий рейтинг: 53

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0