Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Павел Ткаченко
Сульберґ А. Аудгільд Привиди проти суперкрутих
Третя книга із серії про дванадцятирічних норвезьких школярів, умовно розділених на два табори - суперкрутих та потвор.

Минуло декілька місяців після Геловвіну з попередньої книги "Суперкруті догралися" (book.ua/book/2793?from_review=3905)), і клас головних героїв їде на декілька днів в заміський готель, в якому, як видно з назви, живуть привиди.

Що саме за привиди, як вони там опинились, які таємниці стоять і за подіями сторічної давнини, і за сьогоднішніми - із всім цим прийдеться розібратись героям, паралельно встановлюючи відносини між таборами, вишукуючи в собі сили для прощення ворогів, розбираючись в своїх мотивах, і, як належить підліткам, турбуючись про свою зовнішність, про те, як тебе сприймають сторонні, ну, і шукаючи своє кохання і справу життя.

СПОЙЛЕР: книга не настільки інтровертизована, як перша, де головна героїня багато копалася в собі, я мало діяла. В ції є детективний сюжет, пригоди, емоції за межами стандартного норвезького покер-фейса.

Зрозуміло, певна кількість туалетного або нижчепоясного гумору нікуди не ділася. Але, наскільки я знаю по своїм дітям, вони це люблять більше, ніж інтеллектуальні англійські жарти.

В цілому дуже багатообіцяюча книга з серії, де є (вже майже рік) як мінімум ще одна книга.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 0, на книгу 7  =  общий рейтинг: 7

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0