Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Павел Ткаченко
Левкова Анастасія Старшокласниця. Першокурсниця
Книжка не обтяжена динамічним сюжетом - вона є щоденником, який охоплює проміжок між 15 та 18 роками звичайної дівчинки з провінційного неназваного міста.

Здавалось би, що там може бути, суцільна любов-морков? Не так.

Звичайно, є й таке, але реалізація теми - досить специфічна. Саме кохання не домінує в щоденнику, а крім того - воно скоріше теоретичне, ніж рефлексія на основі реальних подій. І да, тема сексу в книзі не розкрита, а чи добре це і чи достовірно - хай вирішує кожний читач для себе окремо.

Дівчина, хоча і не інтровертизована, спілкується, соціалізується, але з точки зору щоденника вона досить багато и досить глибоко замислюється над "складними" темами: майбутнє країни, політичні орієнтири для України, патріотизм, справжність, важливе та другорядне.

Крім того, велика частина книги присвячена роздумам про вибір майбутньої професії, вибір виша, способи підготовки та вступу. В цьому смислі це - рекламний буклет Могилянки (куди, в решті решт, головна героїня і вступає).

Чи інтересно читати? Да. Книга дає багато різноманітних приводів поговорити із підлітками на важливі теми, при цьому як би відсторонено (проективна технологія - говоримо про Лілю, а насправді обговорюємо те, що важливе для нас). В цьому смислі книга - безцінна збірка інформаційних приводів. Тому вкрай рекомендовано читати її спільно із підлітками.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 1, на книгу 7  =  общий рейтинг: 8

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0