Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Павел Ткаченко
Крістенсен Клейтон, Олворт Джеймс, Діллон Карен Як ви збудуєте своє життя?
Книга про фундаментальні речі: принципи, місію, цілі... Про важливі рішення, які приймаються непомітно, але впливають на безкінечний ланцюг наступних рішень і подій.

Професор Гарвардської школи бізнесу на цей раз розповідає не про іновації, а про те, як зробити ваше життя схожим на те, що ви хотіли побудувати. В оригіналі, доречі, в назві замість "побудувати" використано "виміряти", і це слово більш точне, на мій погляд. Бо книга розповідає саме про метрики, якими кожен із нас вимірює ступінь своєї успішності, і принципи, які кожен з нас свідомо чи несвідомо закладає в основу щоденних рішень...

Де-які з цих рішень (іронія в тому, що неможливо заздалегідь впізнати судьбоносне рішення, всі вони в момент прийняття виглядають цілком буденно) впливають на те, ким ви станете, яким ви станете, ким себе оточите, що будете віддавати цьому світові і як, і що отримаєте від нього.

Дуже корисна і глибока книжка, захована в невеличкий формат і досить непрезентабельну обкладинку. Настійливо раджу і дорослим, і підліткам.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 4, на книгу 17  =  общий рейтинг: 21

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0