Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Павел Ткаченко
Вільям Паундстон 9,99. Міф про чесну ціну
Книга зі всесвіту "поведінкової економіки", яка розвінчує ілюзію про людську раціональність, та про об'єктивні причини, які формують ціни та наше сприйняття цін.

Книга похідна, тобто пересказує напрацювання інших авторів (поведінкових економістів), але в дуже популярному форматі. Книга написана гарною образною мовою (яку переклад не погіршив, якщо сказати найменше). Тому стосовно унікальності контенту книга вторинна (якщо ви читали Канемана, Аріелі та Талера). Але приклади та феномени в цій книзі підібрані таким чином, щоб проілюструвати не людську ірраціональність взагалі, а тей її аспект, що стосується цін.

Окрім теоретичної цінності, книга містить декілька практичних рекомендацій стосовно упрпавління сприйняттям цін, тактики ведення перемовин і де-чого іншого в сфері ціноутворення.

В принципі, оскільки ми всі живемо у всесвіті цін, цінності та товарообігу, ця книга може буди непоганим початком знайомства із "нетрадиційною" економікою, де діють реальні люди, а не придумані для чиєїсь зручності "раціональні економічні агенти".

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 0, на книгу 9  =  общий рейтинг: 9

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0