Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Natalia Vilchynska
Эрих Мария Ремарк Три товарища
Все, генштальт закрито! Дуже давно, років десять назад, я записала в свій список для обов’язкового прочитання «Три товариші» Еріха Марія Ремарка. Я була ознайомлена з романом ще зі шкільних часів, але, здається, лише із уривками. Щоразу, коли зустрічала цитати з твору, пригадувалося бажання прочитати його уважно, із насолодою. Я дуже поважаю слово Ремарка і мені завжди здавалося, що у цьому романі я знайду щось надзвичайне.
Врешті-решт, я подарувала цій книзі тиждень свого часу, вільного від роботи та сну. І цей тиждень був схожий на якийсь енергетичний сеанс очищення. Сильного напруження та небувалого розслаблення. Повернення до усвідомлення базових цінностей. До метафоричного мислення та буття. До творчості та спалахів фантазій та ідей.

Ну, скажіть, як їм, класикам, вдавалося писати так просто, але наповнено, так гармонійно вплітати реальність в сюжет? Що, коли читаєш книгу, ніби сідаєш в машину часу та переносишся в той страшний післявоєний час, ходиш всюди за трьома товаришами та Пат, і не заважати їх розмовам та думкам. Все бачиш, чуєш, відчуваєш, але залишаєшся невидимим, як вітер із майбутнього.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 1, на книгу 8  =  общий рейтинг: 9

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0