Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Валерій Пекар
Спенсер Веллз Подорож людини. Генетична одіссея
Ця невелика книга, написана в процесі роботи над однойменним науково-популярним фільмом, присвячена захопливому дослідженню питань, з якого місця на Землі походять люди та як вони розселилися по всій планеті. Разом з автором читач опиняється на передньому краї світових генетичних досліджень, що на початку вимагатиме опанування певної термінології і методики. Винагородою буде подальше легке читання історії нашого виду.

Разом із нашими предками, які покинули невеликий ареал зародження людства лише 50 тисяч років тому (всього лише 2000 поколінь), ви вирушите у складну захопливу подорож спочатку берегом океану, а потім до найвіддаленіших і найдивніших куточків світу, куди забралася людина. Ми з вами — єдині великі істоти, що живуть по всій поверхні планети, але заселили ми її дуже поступово і нелінійно. Генетика спромоглася намалювати доволі точні маршрути нашої подорожі.

Особливий інтерес становить те, що автор ділиться найновішими висновками навіть ще незакінчених досліджень. Наприкінці ви дізнаєтеся, чому генетики так поспішають: вікно можливостей для їхніх досліджень скоро зачиниться назавжди.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 11, на книгу 68  =  общий рейтинг: 79

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0