Мережа знайомств для любителів книг

Рецензия
Валерій Пекар
Володимир Дубровський Від гідності до успіху. Як побудувати економічне диво на українському ґрунті
Чому все ж таки, маючи неабияку працьовитість і хист, українці такі бідні? Що ми робимо не так? Чому економічні прориви вдалися іншим європейським народам, але не вдаються нам? Чим ми відрізняємося від них?

Сучасна економічна наука знає відповідь, хоча вона сильно не сподобається багатьом. Причина в нас самих, у наших переконаннях, звичках, стереотипах, ілюзіях та неформальних інституціях. Вони виникли не випадково: вся наша історія сприяла тому, щоб ці звички та інституції розвинулися і самопідтримувалися. Інакше український народ не дожив би до незалежності. Але тепер вони стають на заваді стрімкому та сталому економічному зростанню. Завдяки ним ми вижили, завдяки ним ми тепер бідні.

Ми знаємо з книжок, присвячених особистісному розвитку, що будь-яка людина може позбутися будь-яких хибних і шкідливих звичок. Але чи може це зробити цілий народ? Історія різних «економічних тигрів» на всіх континентах доводить, що так.

Ця маленька книжечка провідного українського економіста Володимира Дубровського є надзвичайно корисним посібником для всіх нас. Українське економічне диво можливе, треба лише знати і захотіти.

Поделиться в Facebook взять код для блога
переходы на пользователя 0, на книгу 2  =  общий рейтинг: 2

Комментарии к рецензии:
 0..0 
 0..0