Сеть знакомств для любителей книгdasha
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

Читают то же, что и вы:
 
Мирослава Левкун

 
Юрій Луценко*

Книги для обмена:
У этого пользователя пока нет книг для обмена
dasha

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

Философия, история (1)

 1..1 
dasha
"Пам’ятаймо, що наша боротьба — це боротьба в першу чергу за нашу власну, ні від кого незалежну державу; за правдиву, не фальшовану демократію українських робітників, селян та інтелігенції; за право кожного народу творити свою національну державу на своїй етнографічній території!"
(З листа Т.Бульби-Боровця)
Ймовірно, усі знають та схиляють голови перед героєм української держави, автором Акту проголошення Української Держави Степаном Бандерою, або Андрієм Мельником, затятим націоналістом, організатором формації Січових Стрільців у Києві. Проте не кожен визнає заслуги Тараса Бульби-Боровця, переконаного борця за незалежність, організатора УПА "Поліська Січ", який, позбавлений підтримки лідерів ОУН, твердо боровся за Україну самостійну, вільну, дипломатичну державу, яка була б у згоді та мирі із сусідніми країнами.

Володимир Сергійчук у своїй книзі «Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи» розкриває таємниці часів ВВВ, спираючись на реальні факти, документи та інші писемні пам'ятки, які, до речі, збирав сам протягом багатьох років. На основі таємних листів, документів,підписаних Боровцем, наказів, листівок, партизанських доносів автор розставляє усі крапки над «І» , роз ‘яснює суперечки між проводами ОУН, пояснює непричетність «Полісської Січі» до кровних розправ з мирним людом та показує отамана як людину з гарячим серцем, ясним розумом і непохитною вірою у щасливе майбутнє рідної країни.

Книгу В.Сергійчука обов’язково треба прочитати не лише через силу-силенну цікавих таємних фактів історії нашої держави, а й через те, що Тарас Бульба-Боровець був людиною, яка, не зважаючи на тиск гітлерівських псів і більшовиків, все одно йшла до своєї мети.
Тож, якщо у вас буде в руках ця книга – знайте:випускати її, не прочитавши – велика помилка. Звичайно, може здатись, що 800 сторінок – ну дууууже багато. Та, занурившись у світ націоналістичної боротьби, розкривши безліч таємниць ВВВ, взявши багато корисного для себе від цієї великої людини, ви й не помітите цього обсягу. А головне - у жодному підручнику з історії такого не напишуть, а отже історія відкриється для вас зовсім по-новому:)

Володимир Сергійчук Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи
 1..1