Сеть знакомств для любителей книгMarco Chase
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

Читают то же, что и вы:
 
Anastasia Adamant

Книги для обмена:
У этого пользователя пока нет книг для обмена
Marco Chase

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

Философия, история (1)

 1..1 
Marco Chase
Тема книги «Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ - початок ХХ ст.)» актуальна і в наш час. Автори глибоко вивчають теоретичні і практичні основи рекламної преси, узагальнюючи та аналізуючи їх.
Тематично книга розділена на дві частини:
перша присвячена історії рекламної періодики, складникам рекламного повідомлення, графічним компонентам, тощо. До речі, історію рекламної преси авторки розглядають з моменту зародження преси. Тобто вони ігнорують передісторію реклами: їх цікавить власне рекламна журналістика.
друга – поділу рекламно-довідкової преси на групи, а саме: торговельно-промислова, сільськогосподарська, квартирна, шлюбна, театральна, медична та інші.
Незважаючи на складність та багатогранність теми, обраної авторками, книга легка на сприйняття навіть для пересічного читача.
Праця щедро проілюстрована. Я не знайшов точної кількості ілюстрацій, але з одного погляду видно - вдосталь. Саме таким має бути видання з історії журналістики. Але, як на мене, у книзі фото розміщені без прив’язки до тексту. А це не зовсім зручно.
Також робота містить додатки: приклади рекламних оголошень, редакційних, рекламних статей, перших видань, тощо. Книжка збагачена навчальними елементами: тут і запитання для контролю знань, і перелік тем для рефератів, тестові завдання і термінологічний словник.
Звісно, основна аудиторія книги – студенти-журналісти. Але книга сподобається і тим, хто
просто цікавиться рекламною пресою. А такі, і я не жартую, існують.

В. Георгієвська, Н.Сидоренко Історія української журналістики: становлення та розвиток рекламно-довідкової преси на території Східної України (ХІХ — початок
 1..1