Сеть знакомств для любителей книгВолодимир Том'юк
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

< Вернуться к рецензии

Читают то же, что и вы:
 
Алексей Мась

 
Larisa Mas

 
Елизавета Соломатина

Книги для обмена:
У этого пользователя пока нет книг для обмена
Также в друзьях у:
 
Olexiy Travnikov
Olexiy Travnikov

Володимир Том'юк

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

Художественные (2)Бизнес (10)Детские книги (1)
Обучающие книги (1)

 1..10 Ctrl → 11..15 
Володимир Том'юк
Акунін - геній!
Кожна його книга - це труд, шалений труд - він опрацьовує дуже багато інформації, шукає історичні лінії, образи своїх героїв, багато цікавих деталей - тому його книги настільки захопливі і цікаві! Японія в його книжках окрема тема! Так, як Чхартішвілі (справжне ім'я) японознавець, тому в нього так багато цікавої Японії в книгах! :) Він мій улюблений автор, одним словом!
І попри це все - Весь мир театр - це 5 з 10 в кращому варіанті! Після цієї книги вже вийшли в світ Фільми 7 і 8 з серії Смерть на брудершафт - це вже інше діло. Тому давайте зробимо вигляд, що ця книга - це така собі ложка дьогтю, щоб не здавалося, що в нього тіки мед і мед.

Борис Акунин Весь мир театр
Володимир Том'юк
Він мотивує і заражає людей своєю харизмою та бажанням досягати успіху в бізнесі. Тіньков побудував декілька бізнесів з нуля і це викликає повагу.

Книжка написана за редакції Олега Анісімова, в минулому журналіста,а зараз віце-президента банку Тіньков Кредитні Системи. Написана щиро і в ній є дуже багато цікаво для тих, хто хотів би почати власну справу.

Основна думка, яку я почерпнув із книжки "Я такой как все", передається в цитаті із цієї ж книжки: "Меня часто спрашивают: «С чего ты начинал?» С воли к жизни. Жить я хотел, а не прозябать."

Олег Тиньков Я такой как все
Володимир Том'юк
Дуже хороша біографія, яка висвітлює особистість Джобса, його складний характер, а також показує наскільки дивною з одного боку та вольовою/сильною людиною він був. Його надмірне бажання контролювати все, поле викривленого сприйняття та дух лідера дали поштовх,щоб компанія Apple стала найдорожчою компанією світу. Книжка дуже мотивує. Раджу всім.

Уолтер Айзексон Стив Джобс
Володимир Том'юк
Цікава книжка, правдиво описує бізнес. Висновок з прочитаного: наполегливість і бажання компенсують відсутність досвіду. Бажаю успіху Федору, впевнений, що другий бізнес буде стабільнішим і він не шукатиме партнерів :)

Максим Котин И ботаники делают бизнес
Володимир Том'юк
Автор книги пропагує важливість раннього розвитку та необіхність уваги та роботи з немовлятами. Книжка обов'язкова до прочитання для всіх батьків немовлят і майбутніх батьків. Дуже рекомендую.

Масару Ибука После трех уже поздно
Володимир Том'юк
Я вже читав 1984 Оруела, тому я міг уявити як і про що він буде писати. Колгосп тварин, дуже цікава книжка, яка дуже вдало описує перехід від комунізму до тоталітаризму. Дуже рекомендую всім прочитати.

Джордж Оруэлл 1984. Скотный Двор
Володимир Том'юк
Книжка являє собою поєднання біографії Кейта з практичними порадами по нетворкінгу і побудові власного бренду. Складається враження, що автор задався ціллю познайомитися з кожним біг босом в Америці і скласти на нього хороше враження. Читаючи книжку виникають думки про те, що нетворкінг не завжди є щирим і природнім, до нього потрібно готуватися, працювати над собою, проте через деякий час розумієш, що для багатьох людей це є природнім процесом і що хороша мережа знайомих є запорукою успіху в багатьох ситуаціях. В принципі, рекомендую прочитати цю книжку.

Кейт Феррацци, Тал Рэз Никогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкинга
Володимир Том'юк
Дуже захоплива книжка з цікавим і захопливим сюжетом. Дійсно одна з тих книжок, від якої важко відірватися. Раджу всім прочитати цю книжку. 5/5

Джером Д. Сэлинджер Над пропастью во ржи
Володимир Том'юк
Дуже цікава книжка. Автор потратив декілька років, щоб проаналізувати показники компаній Fortune 500 за останні 40 років, щоб визначити, які компанії мали найкращі показники на ринку протягом 15 років. Після чого він спробував знайти, що було спільного у всіх цих компаній.

Джим Коллинз От хорошего к великому
Володимир Том'юк
Це реально дуже хороша і дуже цікава книжка. Написана засновниками невеликої софтверної компанії Basecamp (на момент написання книжки ще 37signals). Дуже багато хороших і практичних порад, частиною з яких не зовсім погоджуєшся як тільки прочитав, але задумавшись розумієш, що вона є дуже слушною.

Strongly recommend всім друзям підприємцям і які тільки планують власну справу.

Джейсон Фрайд и Дэвид Хайнемайер Хенссон, основатели 37 signals ReWork, бизнес без предрассудков
 1..10 Ctrl → 11..15